Vanags: Aizejot no airBaltic, saņēmu vairākus interesantus darba piedāvājumus 

Mazumtirdzniecības tīklam Maxima šis ir pagrieziena gads un tāds tas ir arī man - pievienoties šādā laikā uzņēmumam, kurš sagaida izaugsmi, intervijā DB teica bijušais Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic runasvīrs Jānis Vanags, kurš šogad janvārī pievienojies Maxima Latvija komandai, kļūstot par uzņēmuma valdes locekli un korporatīvo attiecību vadītāju.

Natālija Poriete, rus.db.lv, 10.01.2018

Foto: LETA

J.Vanags atzina, ka aizejot no airBaltic, viņš izskatījis vairākus darba piedāvājumus, taču darba piedāvājumu Maxima Latvia viņu ieinteresējis visvairāk. «Es airBaltic nostrādāju 10 gadus un par šo laiku uzņēmums kļuva par vienu no labākajām reģionālajām lidsabiedrībām visā pasaulē. Tāpēc arī man pašam bija svarīgi turpināt izaugsmi un neapstāties. Karjeras attīstība man ir ļoti svarīga, desmit gadu laikā mani pakalpojumi kļuva vajadzīgi visa pasaulē – lielās globālās organizācijās, ar kurām es sadarbojos. Domāju, ka pašreizējais solis ir loģisks posms,» saka J.Vanags.

Viņš atzīst, ka gaidāmie pienākumi Maxima Latvija viņam ir jauna lieta un vienlaikus arī liela atbildība, bet viņš ir priecīgs, ka uzņēmums bija spējīgs konkurēt ar starptautiskiem piedāvājumiem. Jautāts, vai pēc aiziešanas no airBaltic nebija vēlme uzsākt pašam savu biznesu, J.Vanags atbild, ka savulaik viņš to sekmīgi izmēģinājis, bet pēdējā pusgada laikā viņš īstenojis dažus privātus projektus, kas bija svarīgi viņa ģimenei. Maxima Latvia vadītājs Andris Vilcmeiers to esot ņēmis vērā un bijis gatavs gaidīt šo pusgadu.

J.Vanags atzīmēja, ka šobrīd iepazīstas ar uzņēmuma esošo situāciju un kopā ar pārējiem kolēģiem valdē gatavojas piedāvāt stratēģijas korekcijas un uzlabojumus, tostarp jaunu redzējumu par drošības, kvalitātes un reputācijas jautājumiem. «Pašlaik esmu iepazīšanās fāzē, bet svarīgi saprast, ka šis ir trīs reizes lielāks bizness nekā tie, kur esmu strādājis līdz šim. Tas ir bizness ar pareiziem pamatiem, bet to var padarīt vēl labāku,» pārliecināts ir J.Vanags.

Viņš uzskata, ka pareizā laikā pieņēmis lēmumu sākt darbu Maxima Latvija, jo uzņēmums aktīvi iet uz pārmaiņām, tās īsteno un vēlas to darīt vēl vairāk. «Fakts, ka viņi uzaicināja mani dalīties ar savu pieredzi un kompetenci, man ir labs signāls par to, ka Maxima gatava pārmaiņas realizēt,» saka jaunais Maxima Latvija valdes loceklis.

Db.lv jau vēstīja, ka mazumtirdzniecības tīkls «Maxima Latvija» paplašinājis uzņēmuma valdi, par jauno valdes locekli un Korporatīvo attiecību vadītāju (Chief Corporate Officer) ieceļot Jāni Vanagu, kurš 2017. gada pirmajā pusē pārtrauca darba attiecības ar Latvijas avikompāniju «airBaltic», kur ieņēma Korporatīvās komunikācijas viceprezidenta amatu.

Līdz ar J. Vanaga pievienošanos komandai, tiek stiprināta pašreizējā «Maxima Latvija» valde, kuras sastāvā ir A. Vilcmeiers, operacionālā vadītāja Kristīne Āboltiņa, un komercdirektors Viktors Troicins.

Kā medijiem otrdien masu mediju pārstāvjiem pastāstīja SIA Maxima Latviavaldes priekšsēdētājs Andris Vilcmeiers šogad Maxima prioritāte būšot cenu samazināšana – otrdien kompānija paziņoja par būtisku cenu samazinājumu gandrīz 1000 precēm.

Jaunākais izdevums