Var pieteikties atbalsta saņemšanai Kosmosa tehnoloģiju klasterī

2013. gada 28. augusts plkst. 13:23
Autors: Vēsma Lēvalde
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Latvijas Kosmosa tehnoloģiju un pakalpojumu nozares klastera koordinators Ventspils Augsto tehnoloģiju parks izsludinājis jau trešo uzsaukumu de minimis atbalsta saņemšanai.

Atbalsts paredzēts klastera sadarbības partneriem, lai partnerībā realizētu dažādus projektus kosmosa tehnoloģiju nozares attīstības veicināšanai. Pieteikšanās de minimis atbalsta saņemšanai norit Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansētā projekta Kosmosa tehnoloģiju un pakalpojumu nozares klastera attīstība 2012-2015 ietvaros.

Klastera sadarbības partneriem ir iespēja pieteikties de minimis atbalsta saņemšanai ar atbalsta intensitāti līdz 85% jaunu tehnoloģiju, produktu un pakalpojumu plānošanas un izstrādes pasākumiem (piemēram, tehniski ekonomiskā pamatojuma izstrāde, koncepciju un stratēģiju izstrāde u. tml.);
mārketinga un komerciālās sadarbības sekmēšanas pasākumiem (eksporta tirgus paplašināšanas aktivitātēm, piemēram, dalība starptautiskās izstādēs, forumos, konferencēs, dalība tirdzniecības misijās un kontaktbiržās, konferencēs (semināros) par eksporta jautājumiem); pasākumiem, kas vērsti uz resursu izmantošanas efektivitātes un produktivitātes paaugstināšanu nozares vai vērtības ķēdes ietvaros (piemēram, produktu uzlabošanas un attīstības koncepciju izstrāde u.c.), kā arī citiem klastera sadarbības partneru konkurētspēju veicinošiem pasākumiem.

Lai pieteiktos de minimis atbalsta saņemšanai iepriekšminēto atbalstāmo darbību veikšanai, jāsadarbojas vismaz trim savstarpēji nesaistītiem klastera sadarbības partneriem.

Atbalsta piešķiršanu apstiprinās Kosmosa klastera de minimis atbalsta piešķiršanas komisija. Pieteikumus de minimis atbalsta saņemšanai var iesniegt līdz 2013. gada 21. oktobrim Ventspilī, Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām