VAS Latvijas autoceļu uzturētājs saņēmis tehnikas papildinājumu

2007. gada 13. februāris plkst. 10:37
Autori:
Dalies ar šo rakstu

VAS Latvijas autoceļu uzturētājs saņēmis pēdējās trīs ceļu uzturēšanas ziemas dienesta darbu nodrošināšanai paredzētās automašīnas, un līdz ar to ir noslēdzies 2006.gada novembrī aizsāktais jaunas tehnikas iepirkuma projekts, Db.lv informēja uzņēmuma pārstāve Vineta Šuberte.

Kopskaitā uzņēmums ir iegādājies 24 jaunas tehnikas vienības ar pilnu ziemas dienesta aprīkojumu - 10 Volvo, 5 Mercedes Benz un 9- SISU markas automašīnas, kuras ir sadalītas uzņēmuma ceļu rajoniem pa visu Latviju.

Visas deviņas SISU markas automašīnas jau pagājušā gada decembra beigās nonāca filiāles Vidzemes ceļi rīcībā un tika nodotas lietošanā filiāles 7 ceļu rajoniem.

No piecām Mercedes Benz automašīnām četras devās uz Latgali- divas saņēma Jēkabpils ceļu rajons, pa vienai Daugavpils un Rēzeknes ceļu rajoni, savukārt piektais šīs markas auto nonāca Bauskas ceļu rajona rīcībā.

Trīs Volvo markas automašīnas saņēma Rīgas ceļu rajons, pa vienai šīs pašas markas automašīnai tika arī Ogres, Jelgavas, Dobeles, Tukuma, Talsu, Liepājas un Saldus ceļu rajoniem.

Visas iegādātās ziemas dienesta automašīnas ir aprīkotas ar automātisko uzskaites sistēmu, kas ļaus operatīvi sekot ziemas dienestu darbībai un kontrolēt to racionālu izpildi.

VAS Latvijas autoceļu uzturētājs jaunās tehnikas iegādei kopumā izlietojis 3,8 miljonus latu.

Uzņēmuma plāno arī turpmāk investēt līdzekļus tehnoloģisko iekārtu un mašīnu iegādei, tā pakāpeniski nomainot novecojušo tehniku. Šogad šīm investīcijām uzņēmuma budžetā paredzēts izlietot vismaz 5,7 miljonus latu.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām