Vebinārā prezentēs Olainfarm finanšu rādītājus

2012. gada 06. decembris plkst. 15:33
Autors: Mārtiņš Apinis
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Zāļu ražotājs Olainfarm prezentēs iepriekšējā ceturkšņa finanšu rādītājus ar virtuālās konferences (vebināra) starpniecību, informē kompānija.

Vebināru vadīs un uz dalībnieku jautājumiem atbildēs uzņēmuma valdes loceklis Salvis Lapiņš. Vebināra prezentācija notiks angļu valodā, taču būs iespēja uzdot jautājumus arī latviešu valodā.
Vebināra ietvaros Salvis Lapiņš analizēs 2012. gada 3. ceturkšņa neauditētos finanšu rezultātus, sniegs informāciju par jaunumiem uzņēmuma attīstībā, kā arī atbildēs uz vebināra apmeklētāju jautājumiem.
Virtuālā konference notiks 10. Decembrī plkst. 16.

Latvijas zāļu ražotājs AS Olainfarm pirmajos deviņos mēnešos nopelnījis 6,4 miljonus latu un šie deviņi mēneši esot bijuši ienesīgākie Olainfarm vēsturē, informēja uzņēmumā.

Olainfarm konsolidētais peļņas un zaudējumu aprēķins par koncerna darbību 2012.gada pirmajos deviņos mēnešos liecina, ka koncerns turpina uzstādīt peļņas rekordus, nopelnot 6,4 miljonus latu. Tas ir par 27% vairāk nekā 2011.gada pirmajos deviņos mēnešos un gandrīz desmit reizes vairāk nekā 2007.gadā.

Olainfarm apgrozījums 2012.gada pirmajos deviņos mēnešos ir pieaudzis par 34%, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn, un sasniedzis 35,2 miljonus latu.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds