Veiktas izmaiņas Latvijas balzama valdē

2011. gada 21. jūnijs plkst. 13:16
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Alkoholisko dzērienu ražotājas a/s Latvijas balzams valdes locekle Gunita Kronberga atstājusi valdes locekles amatu. Lēmumu atbrīvot G.Kronbergu pieņēmusi uzņēmuma padome, balstoties uz viņas iesniegumu, DB informēja uzņēmums. Savukārt viņas vietā ievēlēts Intars Geidāns.

Uz šā gada 20.jūniju a/s Latvijas balzams valdes sastāvā par padomes locekļiem darbojas Ronalds Žarinovs, Signe Bīdermane, Sergejs Ļimarenko un jau minētais Itars Geidāns.

DB jau rakstīja, ka Latvijas balzama peļņa šā gada pirmajā ceturksnī, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn, samazinājusies par 19,2% līdz 422,6 tūkst. Ls. Manāmi sarucis arī uzņēmuma apgrozījums – par 16,9% līdz 13,276 milj. Ls.

Kopumā apgrozījums vietējā tirgū esot samazinājies par 17%, bet eksporta tirgū par 9%, informēja uzņēmums. Apgrozījuma kritumu Latvijas balzama vadība skaidro ar nelegālā alkohola tirdzniecības pieaugumu un ekonomiskās aktivitātes pazemināšanos galvenajos preču noieta tirgos.

2011. gada pirmajā ceturksnī galvenie eksporta virzieni ir bijuši Baltijas valstis, Krievija, Polija, Ukraina un Skandināvija, paralēli aktīvi esot norisinājusies jaunu eksporta tirgu apgūšana, kā, piemēram, Bulgārija, Ķīna, Austrālija un Kazahstāna.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds