Vēlas padarīt Rīgu par Baltijas valstu konferenču galvaspilsētu

2011. gada 20. maijs plkst. 10:38
Autors: Andra Briekmane
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs (RTAB) sagatavojis pirmo profesionālo katalogu konferenču, kongresu un korporatīvo pasākumu rīkotājiem angļu valodā. Meet Riga katalogā apkopota pamatinformācija par iespējām Rīgā un Latvijā rīkot konferences, kongresus un korporatīvos pasākumus. Informācija par Latviju ir veidota sadarbībā ar Tūrisma Attīstības Valsts Aģentūru (TAVA), Cēsu, Daugavpils, Jūrmalas, Liepājas, Siguldas un Ventspils tūrisma informācijas centriem, informē RTAB.

«Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs ar zīmolu Meet Riga virza iniciatīvas, lai Rīga kļūtu par Baltijas reģiona konferenču tūrisma centru. Katalogs ir papildinājums dalībai nozīmīgākajās MICE segmenta izstādēs un Rīgas konferenču tūrisma portāla www.meetriga.com vizītkarte,» piebilst Aigars Smiltāns, Meet Riga projektu vadītājs.

Katalogā apkopota informācija par vadošajām viesnīcām un pasākumu norises vietām, prāmju līnijām, transporta kompānijām un ienākošā tūrisma kompānijām, kuras specializējas konferenču, kongresu un korporatīvo grupu apkalpošanā. Tajā arī atrodamas ziņas par vairāk nekā 30 dažādiem konferenču, kongresu un korporatīvo pasākumu rīkošanas pakalpojumu sniedzējiem.

Katalogu paredzēts izplatīt divās nozīmīgākajās konferenču un korporatīvo pasākumu rīkotāju izstādēs Eiropā – IMEX Frankfurtē no 24. līdz 26.maijam un EIBTM Barselonā no 29.novembra līdz 1.decembrim.

Dalies ar šo rakstu