Ražošana

Veļas ražotāji dodas uz Parīzi

Vēsma Lēvalde, 09.01.2012

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Desmit Latvijas veļas ražotāji ar kopīgu Latvijas stendu piedalīsies tekstilražošanas izstādē Salon International de la Lingerie Parīzē.

Izstāde notiks no 21. līdz 23. janvārim. Dalību tajā pieteikušas deviņas Liepājas firmas un viena Rīgas firma, Db.lv informēja Latvijas veļas ražotāju asociācijas (LATVERA) vadītājs Jurijs Hadarovičs. Uz Franciju plāno doties New Rosme, Elli, Glora, Grācija-RIM, Nikol Djumon, Novella, Orhideja, Regina N, Roksa un Stefi L. Dalību izstādē atbalsta Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra no programmas, kas paredzēta nacionālo kopstendu organizēšanai starptautiskajās izstādēs. Veļas ražotāji saņēmuši atbalstu trim Parīzes izstādēm gandrīz 90% apjomā no izmaksām, kas ir ap 90 tūkstošiem eiro.

Veļas ražotāji plāno arī februārī popularizēt savus ražojumus ārpus Latvijas - kopstendi plānoti izstādēs Ukrainā un Lielbritānijā - Kyiv Fashion Kijevā un Moda UK Birmingemā. Savukārt februāra beigās - marta sākumā veļas šuvēji dosies uz Maskavu, kur katram būs savs stends izstādē Textillegprom. Arī šīm izstādēm iecerēts saņemt atbalstu no LIAA administrētajiem ES līdzekļiem programmā Ārējais mārketings. LATVERA apvieno 22 veļas un veļas materiālu ražotājus, kā arī dalībnieka statusu ieguvis Liepājas Valsts tehnikums, kas sagatavo nozares speciālistus.

Komentāri

Pievienot komentāru