Ventbunkera padomei pievienojies Škutāns

2011. gada 25. augusts plkst. 16:59
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Mainījusies a/s Ventbunkers padome – to pametis Aleksandrs Popovs un viņa vietā stājies kādreizējais uzņēmuma valdes loceklis Voldemārs Škutāns, liecina Lursoft pieejamā informācija.

A/s Ventbunkers valdes locekļi ir rīdzinieki Mihails Dementjevs, Alvis Hāza un Jānis Hāze, kā arī Austrijā dzīvojošais Francs Harrands. Uzņēmumu vada arī tā padomes priekšsēdētājs Rudolfs Meroni, padomes priekšsēdētāja vietnieki Daimārs Škutāns un Gints Laiviņš-Laivenieks, un padomes locekļi Arita Linde, Diāna Jukna, Valdis Škutāns un jaunieceltais Voldemārs Škutāns.

Voldemārs Škutāns no 2010. gada 26. janvāra līdz 2010. gada 1. martam darbojies uzņēmuma valdē, pildot valdes locekļa amata pienākumus.

A/s Ventbunkers revidents ir SIA Ernst&Young Baltic.

Db.lv jau rakstīja, ka a/s Ventbunkers kravu apgrozījums gada pirmajā ceturksnī samazinājies teju par pusi (43,83%), salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn.

A/s Ventbunkers nodarbojas ar kravu iekraušanu un izkraušanu, noliktavu saimniecību, naftas pārstrādes produktu ražošanu un konsultēšanu komercdarbībā un vadībzinībās, liecina informācija Lursoft. 2010. gadā uzņēmumā strādāja vidēji 334 darbinieki.

44% uzņēmuma pieder Lielbritānijas uzņēmumam Sappo Company Ltd., 30% - Latvijā reģistrētajam uzņēmumam SIA Venoil, 25% - a/s Ventspils Nafta un 1% uzņēmuma atrodas rezervē.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām