Ventspilī oficiāli atklāj AirBaltic regulāros lidojumus

2008. gada 16. aprīlis plkst. 12:01
Autors: Vēsma Lēvalde
Dalies ar šo rakstu

Ceturtdien, 17.aprīlī, plkst. 12:00 Ventspils lidostā (Ganību ielā 103) notiks regulāro lidojumu Rīga – Ventspils – Rīga svinīga atklāšana.

Atklāšanas pasākumā piedalīsies Latvijas Republikas satiksmes ministrs Ainārs Šlesers, aviosabiedrības airBaltic prezidents Bertolds Fliks, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieks Jānis Vītoliņš, Ventspils lidostas vadītājs Artūrs Kokars.

Ventspilī lidojumu atklāšanas dienā viesosies un atklāšanas pasākumu apmeklēs arī Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs.

Aviosabiedrība airBaltic 11.aprīlī uzsāka regulāros lidojumus starp Rīgu un Ventspili un Ventspils ir otrais airBaltic iekšzemes lidojumu galamērķis Latvijā. Sākotnēji airBaltic ar Fokker 50 tipa lidmašīnu nodrošinās lidojumus Rīga - Ventspils – Rīga darba dienās ar rīta un vakara reisiem:

No 21. aprīļa līdz 24. oktobrim airBaltic lidojumus veiks darba dienās:
Rīga – Ventspils 6:45 (rīta reiss)
Rīga – Ventspils 18:45 (vakara reiss)
Ventspils – Rīga 8:00 (rīta reiss)
Ventspils – Rīga 19:55 (vakara reiss)

Vienvirziena biļetes cena ir sākot no LVL 4.10 (Ventspils- Rīga) un LVL 12.70 (Rīga – Ventspils) iekļaujot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Lidojumiem var reģistrēties internetā www.airbaltic.lv mājas lapā, kā arī biļetes var iegādāties uz vietas lidostās.

Lai regulārie lidojumi maršrutā Rīga – Ventspils – Rīga noritētu sekmīgi un, lai nodrošinātu Ventspils lidostu ar tehnisko, ugunsdzēšanas un drošības aprīkojumu, kā arī nepieciešamo personālu, Ventspils pilsētas dome no pašvaldības budžeta līdzekļiem pašvaldības SIA Ventspils lidostai ir piešķīrusi īstermiņa aizdevumu Ls 133 470 apmērā.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām