Ventspilī ražos biznesa koka suvenīrus Apple produktiem

2012. gada 11. aprīlis plkst. 14:40
Autors: Vēsma Lēvalde
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Ventspils Augsto tehnoloģiju parka Biznesa inkubatorā (VATP BI) nodibināta SIA Lemewe Collection, kas darbosies divos virzienos - apģērbu un aksesuāru izgatavošanā un biznesa suvenīru ražošanā.

Apģērbu un aksesuāru grupā iecerēts izgatavot adījumus, somu kolekciju, jostas, ādas sandales un rotas. Savukārt biznesa dāvanu un suvenīru grupā tiek solīts ražot aksesuārus no koka un metāla Apple produktiem, biroja prāta spēles, kompāniju prezentāciju priekšmetus un rakstāmpiederumu komplektus. Visi produkti būs roku darbs, un nevienam no tiem nebūs konveijera sērijas identiska atkārtojuma un izpildījuma, vēsta uzņēmums.

Pagaidām kapitālsabiedrība koncentrējusies sadarbībai ar dizaineriem, lai izstrādātu pirmo apģērbu kolekciju, Db.lv informēja VATP BI.

SIA Lemewe Collection reģistrēta 2011. gada sptembra beigās kā viena lata kapitālsabiedrība, un tās valdes loceklis ir Edijs Brauners, kas līdz šim aktīvi darbojies tekstilindustrijā. No šā gada marta uzņēmuma pamatkapitāls palielināts līdz 2000 latiem.

Dalies ar šo rakstu