Ventspilī ražos hidraulisko savienojumu daļas

2012. gada 15. jūnijs plkst. 12:34
Autors: Vēsma Lēvalde
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

SIA Hydraulic Bauteile Baltic 2013.gada sākumā Ventspilī plāno uzsākt hidraulisko savienojumu daļu – hidraulisko cauruļu un cauruļvadu savienojumu sērijveida ražošanu jaunā rūpnīcā. Ventspils brīvostas pārvalde ražošanas ēkas būvniecībai iznomājusi zemes gabalu Ventspilī, Rūpniecības ielā 24.

SIA Hydraulic Bauteile Baltic Ventspilī darbību uzsāka 2008.gadā, lai piegādātu hidrauliskās detaļas sadarbības partnerim SIA Bucher Schoerling Baltic. Šobrīd uzņēmums strādā nomātās telpās. Ņemot vērā veiksmīgo darbību Ventspilī, uzņēmums vēlas paplašināt savu darbību un uzsākt hidraulisko savienojumu daļu – hidraulisko cauruļu un šļūteņu savienojumu sērijveida ražošanu.

Ražošanas ēkas būvniecībai izvēlētais zemes gabals Ventspilī ir aptuveni 8050m2 platībā. Uzņēmums plāno būvēt ap 1000m2 lielu ražošanas ēku ar biroja telpām un telpām saražotās produkcijas tirdzniecībai un ražošanas telpām. Ražošanas vajadzībām tiks iegādātas griešanas, presēšanas, virpošanas iekārtas, noliktavas aprīkojums, pacēlāji un cits darbībai nepieciešamais aprīkojums. Projektu plānots finansēt no uzņēmuma un no kredītiestādēm piesaistītiem līdzekļiem. Šīs ražošanas ēkas projekta realizāciju paredzēts veikt līdz 2013.gada sākumam, bet nākotnē uzņēmums apsver iespēju vēl paplašināt savu darbību, būvējot vēl vienu ražošanas ēku.
SIA Hydraulik Bauteile Baltic ir Vācijas uzņēmuma Hydraulik Bauteile GmbH meitas uzņēmums, kas Latvijā veic komercdarbību kopš 2007.gada. Uzņēmums darbojas hidraulisko un pneimatisko komponenšu vairumtirdzniecībā un ir viens no galvenajiem hidraulisko un pneimatisko komponenšu piegādātājiem komunālo mašīnu ražotājam SIA Bucher Schoerling Baltic.

Paralēli vairumtirdzniecībai uzņēmums ir attīstījis arī hidraulisko komponentu mazumtirdzniecību, kā arī izveidojis stabilu produkcijas eksportu uz Vāciju. 2011. gadā uzņēmums piedzīvoja savu straujāko attīstības posmu kopš uzņēmuma dibināšanas, palielinot uzņēmuma apgrozījumu no aptuveni 350 tūkst. eiro 2010.gadā līdz 800 tūkst. eiro 2011.gadā.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām