Ventspilī un Jelgavā uz ceļiem degvielas nedienas

2011. gada 18. maijs plkst. 12:24
Autors: Db.lv
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Trešdien, Latvijā divās vietās – Ventspilī un Jelgavas apkārtnē – notikuši divi negadījumi ar degvielu, proti, Ventspilī uz Ventas tilta apļa apgāzies degvielas vedējs, savukārt Jelgavā uz apvedceļa desmit kilometru garumā izlijusi degviela. Ventspilī pēc plkst. 9 uz Ventas tilta apļa apgāzies SIA Sumata piederošais autocisterna ar 27 kubikmetriem biodegvielas. Avārijas vietā ir izveidojusies degvielas peļķe aptuveni 40 kvadrātmetru platībā, vēsta portāls ventspilszinas.lv.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informēja, ka ugunsbīstamība nav augsta, jo biodīzelis ir degoša, taču tā nav viegli uzliesmojoša viela. Izlijušo biodegvielu uzsūc absorbējošās bonas un plašāka apkārtne nav apdraudēta.

Savukārt naktī uz trešdienu Jelgavas apkārtnē uz valsts nozīmes autoceļa braucamās daļas no automašīnas izlijusi dīzeļdegviela lielā apjomā - apmēram 10 kilometru garumā, informē portāls zz.lv.

Dīzeļdegviela izlijusi uz ceļa braucamās daļas vienā joslā posmā no Lietuvas šosejas un Miera ielas krustojuma līdz Miera ielas aplim, bet tālāk - līdz Ozolnieku novada Brankām.

Pašlaik nav zināms, kurš vainīgs pie noplūdes.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām