Ventspils ieinteresējusi austriešus un ķīniešus

2011. gada 08. marts plkst. 17:35
Autors: Vēsma Lēvalde
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Ceturtdien, 10. martā, Ventspilī ieradīsies Austrijas delegācija, bet 11. martā - Ķīnas politiķi. Ārzemniekus ieinteresējis bizness Ventspilī.

Austriju pārstāvēs Austrijas vēstniecības Latvijā Ekonomikas departamenta projektu vadītāja Ligita Tomika un Austrijas otrā lielākā laikraksta www.kurier.at žurnālists, kurš šobrīd dodas ceļojumā apkārt pasaulei, lai paviesotos vairākās valstīs un ziņotu Austrijas uzņēmumiem par valstu vietējo tirgu un tirgus iespējām. Viesošanās laikā viesi no Austrijas apmeklēs uzņēmumu SIA Dendrolight Latvija, kurā ražo austrieša Johana Bergera izgudroto inovatīvo masīvkoka šūnu materiālu dendrolight, kā arī viesosies Ventspils brīvostas pārvaldē, kur sīkāk iepazīsies ar ostas un tās uzņēmumu darbību

Ķīnas Tautas republiku vizītē Ventspilī pārstāvēs Ķīnas Tautas Republikas (ĶTR) Komunistiskās partijas ministrs, Starptautisko sakaru departamenta vadītājs Vans Dzjažujs, V. E. Ķīnas Tautas Republikas vēstnieks Latvijas Republikā Hu Ješuņs un partijas pārstāvju delegācija. Viesus no Ķīnas īpaši interesē uzņēmējdarbība un zinātnes attīstība. Vizītes laikā  delegācija tiksies ar Ventspils pilsētas pašvaldības un Ventspils brīvostas vadību, iepazīsies ar Ventspils brīvostas piedāvātajām iespējām, kā arī apmeklēs Ventspils Starptautisko radioastronomijas centru, lai iepazīstos ar tā darbību un vēsturu.

Populārākās ziņas

Nepalaid garām