Būve

Ventspils olimpiskajam centram tiek 4 miljoni valsts naudas

Jānis Lasmanis, 28.12.2010

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Turpinot Olimpiskā centa Ventspils labiekārtošanu un rekonstrukciju, valdība piekritusi šiem mērķiem piešķirt vēl 4,5 miljonus latu.

Šie līdzekļi tiks izmaksāti laika posmā no 2011. līdz 2028.gadam.

Saskaņā ar Latvijas Olimpiskās komitejas un Ventspils pašvaldības izstrādāto programmu 2011. – 2013.gadam, olimpiskajā centrā tiks ierīkots apgaismojums futbola laukumam, un ierīkots BMX sporta halli.

Izbūvējot slēgto BMX sporta halli, Latvijas izlases un citiem augsta līmeņa sportistiem būs iespējams trenēties jebkurā sezonā neatkarīgi no laika apstākļiem.

Savukārt, veicot stadiona rekonstrukciju, centrālajā futbola laukumā un vieglatlētikas stadionā tiks ierīkots apgaismojums, tādejādi nodrošinot, ka sporta sacensības un mācību-treniņu process varēs notikt arī pavasara un rudens sezonu tumšajā diennakts laikā. Jāatzīmē, ka pašreiz stadionā diennakts tumšajā laikā ir ierobežotas iespējas nodrošināt augsta līmeņa sacensības un Eiropas Futbola asociāciju savienība (UEFA) sākot ar 2005/2006. gada sezonu oficiāli ir aizliegusi organizēt UEFA kausa izcīņas spēles stadionā, kamēr netiek veikta apgaismojuma sakārtošana.

Kaut gan olimpiskais centrs tika uzbūvēts par Ventspils pašvaldības līdzekļiem, vēlāk tā labiekārtošanai tika piesaistīti arī valsts līdzekļi. Līdz šim valsts šajā centrā ieguldījusi 3,2 miljonus latu.

Komentāri

Pievienot komentāru