Ventspils ostas piestātnes par vairāk nekā 2 miljoniem rekonstruēs LNK Industries Group

2014. gada 17. septembris plkst. 12:13
Autors: Db.lv
Dalies ar šo rakstu

LNK Industries Group, kurā ietilpst AS LNK Industries un AS Latvijas Tilti, parakstījušas līgumu ar Ventspils brīvostas pārvaldi par Ventspils brīvostas pārvaldes kuģu stāvēšanas piestātnes rekonstrukciju, informē LNK Group sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja  Inga Domka.

Līgumsumma ir 2 290 000 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa.

Rekonstrukcijas projekts paredz gan esošās piestātnes aprīkojuma, virsbūves un aizbēruma demontāžu, izbūvi, betonēšanu, gan arī jaunu inženierkomunikāciju izbūvi, kā arī kuģu stāvēšanas piestātnei piegulošās teritorijas labiekārtošanu. Darbus paredzēts pabeigt septiņu mēnešu laikā no būvatļaujas saņemšanas brīža.

AS LNK Industries valdes loceklis Jevgenijs Locovs norāda, ka uzņēmums jau īstenojis vairākus liela mēroga un apjoma būvniecības un infrastruktūras attīstības projektus ostās, piemēram, daudzfunkcionālo, pasažieru un kravu termināļu būvniecību Rīgas brīvostā, Klaipēdas brīvostā, Ventspils brīvostā un citus.

Paredzētie rekonstrukcijas darbi tiks veikti pamatojoties uz tehnisko projektu Ventspils brīvostas pārvaldes kuģu stāvēšanas piestātņu renovācija.

Darbs tiks veikts un finansēts projekta ietvaros, kura realizācija notiek saskaņā ar darbības programmas «Infrastruktūra un pakalpojumi» papildinājuma aktivitāti «Lielo ostu infrastruktūras attīstība Jūras maģistrāļu ietvaros».

Pilnsabiedrību LNK Industries Group ir dibinājuši divi holdinga LNK Group uzņēmumi - AS LNK Industries un AS Latvijas tilti.

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām