Ventspils zivju konservu kombinātam šogad lieli plāni

2011. gada 28. februāris plkst. 10:33
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

A/s Ventspils zivju konservu kombināts (VZKK) šogad plāno būtiski paplašināt produkcijas realizāciju Krievijā, Ukrainā, Čehijā, Moldovā, Kazahstānā.

Uzņēmums iecerējis apgūt jaunus tirgus Rietumeiropā, Baltkrievijā, Kanādā un ASV.

Jāatgādina, ka 15.februārī Ventspils tiesa par uzņēmuma administratoru apstiprināja Raivi Stumbergu, kas par kombināta pārvaldnieku iecēla Ainaru Zīli. Viņš uzskata, ka uzņēmums nākotnē ir spējīgs ne tikai paplašināt realizācijas tirgu, bet arī atvērt pārstāvniecības Krievijā, Moldovā un Kazahstānā.

Šī gada janvārī kombināts saražojis 1,8 milj., bet februārī – 1,3 milj produkcijas vienību.

Plānots, ka šogad, salīdzinājumā ar pērno gadu, VZKK apgrozījums varētu pieaugt par 20%. «Mūsu apgrozījumam šogad jāsasniedz 6 milj. Ls,» bilst A.Zīle.

«Neraugoties uz maksātnespējas procesu, uzņēmums ir spējis saglabāt ražošanu un izstrādāt jaunu attīstības stratēģiju. Grūtības, protams, sagādā fakts, ka joprojām nav saņemta dokumentācija no iepriekšējās uzņēmuma vadības un darbs bija jāsāk ar tukšu kasi. Tāpēc nācās piesaistīt investoru, lai ražošanas process tiktu turpināts un darbiniekiem varētu izmaksāt pienācīgas algas,» saka VZKK pārvaldnieks.
 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām