Vilnītis: nekas nav atkarīgs no manis

2011. gada 17. janvāris plkst. 8:53
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

«No vienas puses es gribu teikt, ka es to, ko uzsāku , vienmēr cenšos padarīt līdz galam. No otras, – es pietiekami labi saprotu, ka šis amats ir milzīgi politizēts. Te nekas nav atkarīgs no manis kā amatpersonas, viss būtībā ir tikai vienīgi politiķu griba,» tā uz jautājumu, vai pēc gada vēl atradīsies amatā, atbild KNAB priekšnieks Normunds Vilnītis.

N.Vilnītis intervijā laikrakstam Diena pieļauj, ka pavisam ātri var pienākt laiks, kad viņš vienkārši tiek notirgots un ka drīzāk valdība var nogāzt viņu nekā viņš valdību.

«Tās personas, kas tagad aizstāv mani, var sākt runāt pretējo. Teikt, ka es esmu nekompetents, ka es neklausīju premjeru un ka mani ir jāsoda. Es par to nebrīnīšos,» uzsver KNAB priekšnieks.

Runājot par konfliktu ar darbiniekiem un vietniekiem, viņš uzsver, ka vislabāk būtu, ja cilvēki, kuri paziņojuši, ka nevēlas strādāt ar viņu kopā, varētu godīgi ņemt un to arī izdarīt, un ļaut birojam strādāt.

Jāatgādina, ka iepriekš N.Vilnītis paziņoja, ka neredz jēgu atkāpties no amata. N.Vilnītis arī uzskata, ka premjers vēlas panākt viņa nomaiņu viena iemesla dēļ, proti, lai šajā amatā ieliktu sev vēlamu cilvēku.  DB jau rakstīja, ka premjers Valdis Dombrovskis (Vienotība) ir atcēlis Normunda Vilnīša rīkojumu par reformām birojā. Savukārt prokuratūra veic pārbaudi pēc tam, kad atbildīgie KNAB darbinieki izteica sūdzības par N.Vilnīša darbu biroja vadīšanā.

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām