Vilnītis pārmet Dombrovskim politisku spiedienu

2011. gada 13. janvāris plkst. 8:53
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

«Neredzu jēgu paziņojumiem, ka man būtu jāatkāpjas no amata. »

Tā šorīt LNT raidījumā 900 sekundes sacīja Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītājs Normunds Vilnītis.

Viņš norādīja, ka ir saņēmis Saeimas pilnvaras un definējis savus darbības mērķus, ko realizē, neskatoties uz to, ka kādam konkrētam politiskam spēkam un atsevišķām amatpersonām tas var nepatikt. Vilnītis arī norādīja, ka iekšējā un ārējā pretestība ir saskaņota un iezīmējas biroja amatpersonu saistība ar konkrētu politisko spēku – Vienotību.

N. Vilnītis arī uzskata, ka premjers vēlas panākt viņa nomaiņu viena iemesla dēļ, proti, lai šajā amatā ieliktu sev vēlamu cilvēku. KNAB vadītājs arī minēja par gadījumiem, kad augstas amatpersonas ar presi runā par konkrētu KNAB izmeklēšanā esošu lietu virzību, par kurām viņam pašam nav nekādas informācijas.

Jau ziņots, ka premjers Valdis Dombrovskis ir atcēlis Normunda Vilnīša rīkojumu par reformām birojā. Savukārt prokuratūra veic pārbaudi pēc tam, kad atbildīgie KNAB darbinieki izteica sūdzības par Normunda Vilnīša darbu biroja vadīšanā.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi

Populārākās ziņas

Nepalaid garām