Virgin Money izslēgta no pretendentu uz RBS filiālēm saraksta

2010. gada 09. maijs plkst. 0:16
Sadaļa: Bankas
Dalies ar šo rakstu

Virgin Money, daļa no uzņēmēja Ričarda Brensona (Richard Branson) biznesa konglomerāta, ir izslēgta no «sacensībām» par 318 filiālēm, ko pārdod Royal Bank of Scotland (RBS), atsaucoties uz neatklātu informācijas avotu sniegto informāciju, vēsta Reuters.

Virgin bija viena no četriem atlikušajiem pretendentiem, bet tai vēlu piektdien pateikts, ka tā no pretendentu saraksta ir izslēgta, pavēstījuši informācijas avoti.

Trīs atlikušie pretendenti uz filiālēm, kuras RBS jāpārdod apmaiņā pret valsts atbalstu, ir Spānijas Santander, BBVA un Nacionālā Austrālijas Banka.

Starp pretendentiem bija arī uzņēmums Blackstone un labdarības fonds Wellcome Trust, bet tie tika izslēgti jau pagājušajā mēnesī.

RBS, kuras 83% pieder valstij, pēc izglābšanas finanšu krīzes laikā tagad pārdod filiāles ar Williams & Glyn zīmolu. Saskaņā ar prognozēm, pārdodot tīklu, varētu iegūt vairāk nekā vienu miljardu mārciņu.

Aprīļa sākumā tika paziņots, ka amerikāņu investors miljardieris Vilburs Ross ( Wilbur Ross) iegādājies 21% no Virgin Money.

Virgin plāni attiecībā uz filiālēm, kuras valdība uzskata par iespējamu platformu, lai izveidotu nozīmīgu konkurentu Lielbritānijas lielākajiem aizdevējiem, neietvēra slēgšanu vai darbavietu skaita samazināšanu, taču piedāvātā summa bija zemāka, sacījis viens no informācijas avotiem.

Virgin bankas licence tika piešķirta šā gada sākumā.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām