VIRŠI-A pievienojas Eiropas Neatkarīgo degvielas tirgotāju apvienībai

2016. gada 04. jūlijs plkst. 10:50
Dalies ar šo rakstu

Ar šā gada jūliju pašmāju degvielas tirgotājs AS VIRŠI-A ir kļuvis par Eiropas Neatkarīgo degvielas tirgotāju apvienības (Union Pétrolière Européenne Indépendante (UPEI)) biedru.

UPEI pārstāv vairāk nekā trešo daļu Eiropas degvielas piegādātāju. Apvienība ir organizācija, kas ir neatkarīga no lielākajiem naftas ražotājiem, un tajā ir pārstāvētas 15 Eiropas Savienības dalībvalstis. Kopumā asociācijā ir 16 biedri – 11 valstu degvielas tirgotāju asociācijas, kā arī 5 uzņēmumi no piecām Eiropas valstīm.

Tā kā aptuveni 70% nozares lēmumu un likumdošanas izmaiņu nāk no Eiropas, viens no būtiskākajiem AS VIRŠI-A ieguvumiem esot spēja kļūt par daļu no nozīmīgas viedokļu līderu grupas un ietekmes veidotājiem, iesaistoties nozares politikas un likumdošanas veidošanā. Papildus tam, kā svarīgi ieguvumi tiek minēti piekļuve starptautiska mēroga ekspertu grupai, kas spēj konsultēt dažādos nozares jautājumos, ātrāka informācijas aprite par svarīgākajām izmaiņām un tendencēm Eiropas degvielas tirgū, kā arī viedokļu apmaiņa un kontaktu dibināšana ar nozīmīgiem Eiropas degvielas tirgus veidotājiem.

Baltijas valstu mērogā viens no asociācijas biedriem ir arī Igaunijas degvielas tirgus līderis – lielākais degvielas mazumtirgotājs AS Olerex, kas jau vairāk nekā pusgadu ir arī AS VIRŠI-A stratēģiskais sadarbības partneris.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi