Visa kredītkarte ar briljantiem par prieku Krievijas bagātniekiem

2010. gada 20. maijs plkst. 15:09
Autors: Lelde Spriņģe - speciāli Db
Sadaļa: Bankas
Dalies ar šo rakstu

Krievijas bagātniekiem ir vēl viena iespēja tautai nodemonstrēt savu patiku pret greznumu. Sekojot tuvo austrumu un Āzijas banku piemēram, Promsvjazbank (Промсвязьбанк) saviem pastāvīgajiem klientiem piedāvā kredītkarti ar briljanta inkrustāciju.

Katra karte ir roku darbs. Katrā no tām ir inkrustēti trīs briljanti no 0,018 līdz 0.02 karātiem un tām ir ekskluzīva dizaina zelta pārklājums, kas aizņem ceturto daļu kartes. Zelta kārtiņa ir speciāli aizsargāta, lai novērstu tā nobružāšanos vai deformāciju. Kopā tiks izveidotas vien 100 kredītkartes, kuru limits ir 50 tūkstoši dolāru. Diemžēl banka atteicās atklāt pašas kartes vērtību.


Kartes īpašniekiem pienākas visdažādākie pakalpojumi, kā , piemēram, pirkumu apdrošināšana un garantijas pagarinājums, īpaša apkalpošana restorānos, pilna apdrošināšana vairākkārtējiem ārzemju braucieniem kopsummā vairāk kā 5 miljonu dolāru apmērā un rekomendācijas juridiskos un medicīnas jautājumos.

Par pirmās Visa Infinite kartes īpašnieku kļuva 2010.gada Krievijas miljonāru saraksta 473.vietas ieguvējs Arkādijs Novikovs (Аркадий Новиков). «Simpātisks produkts, maniem draugiem ir dažādas kredītkartes – pēc formas, pēc krāsas. Būs man arī karte ar briljantiem», gzt.ru atklāj A. Novikovs.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām