Vita mārkets iegādājas vēl 15 Elvi veikalus

2015. gada 14. maijs plkst. 11:08
Autors: Db.lv
Dalies ar šo rakstu

SIA Elvi Latvija franšīzes partneru SIA Vita mārkets un SIA Linde pārtika īpašnieki ir panākuši vienošanos par Linde pārtika piederošo 15 veikalu ELVI pārdošanu Vita mārkets, informē Elvi Latvija komercdirektore Laila Vārtukapteine.

Par plānoto darījumu informēta arī Konkurences padome, lai saņemtu tās apstiprinājumu atbilstoši Latvijā spēkā esošajai likumdošanai. Pēc darījuma apstiprināšanas Konkurences padomē Vita mārkets būs īpašniece 33 veikaliem Elvi .

«Ilggadēju franšīzes partneru darījums ir abpusēji pārdomāts lēmums, kas kopumā nozīmē zīmola Elvi attīstību, stabilitāti un konkurētspēju Latvijas tirgū,» skaidro L.Vārtukapteine. Pēc darījuma apstiprināšanas 15 veikali Elvi, kas atrodas Kuldīgā, Kandavā, Skrundā, Liepājā, Saldū, Ventspilī, Sabilē, Olainē, Ogrē, Ogresgalā un Ķegumā, turpmāk piederēs Vita mārketam.

Vita mārketa plānos esot ne tikai visu jauno veikalu Elvi darbības turpināšana, bet arī to rekonstrukcija un piedāvājuma paplašināšana.

Linde pārtika 15 veikalos, kurus pārņems Vita mārkets, kopumā strādā gandrīz 380 darbinieku. «Darba līgumi uz Vita mārkets tiks pārslēgti ar visiem jaunajiem kolēģiem. Ja veikalos būs nepieciešams veikt rekonstrukciju, visiem darbiniekiem tiks piedāvāts darbs tuvākajos Vita mārkets veikalos vai arī veikalu pārkārtošanas procesos,» skaidro Vita mārkets valdes priekšsēdētājs Imants Rendenieks .

Savukārt Linde pārtika turpmākā darbība tiks saistīta ar būvmateriālu un saimniecības preču tirdzniecību, paplašinot, strādājot pie sortimenta un apkalpošanas kvalitātes paaugstināšanas mājsaimniecības lielveikalos Domo, kuri atrodas Kuldīgā, Kandavā un Ogrē.

Vita mārkets ir ilggadēja Elvi Latvija franšīzes partnere, kam kopumā pieder 18 veikalu Elvi Siguldā, Saulkrastos, Ādažos, Limbažos, Valmierā, Vangažos, Gulbenē, Ķekavā, Ozolniekos, Jelgavā, Augšlīgatnē un Rīgā. Pirmais franšīzes partnera veikals ELVI, kas bija arī pirmais veikals ELVI Latvijā, tika atvērts 2000.gadā Siguldā.

ELVI ir franšīze, kas vieno 52 Latvijas mazumtirgotāju – franšīzes ņēmēju -, kam pieder vairāk nekā 150 veikalu Elvi visā Latvijā.

Elvi Latvija ir zīmola Elvi turētāja un franšīzes devēja, kas nodrošina veikalu sekmīgu darbību, garantē mārketinga atbalstu, vienotu iepirkumu, IT nodrošinājumu, tirdzniecības atbalstu veikala iekārtošanas laikā un ikdienas darbā. Elvi tīkla apgrozījums 2014.gadā, salīdzinot ar gadu iepriekš, pieauga par 6%, savukārt vidējais pirkumu skaits – par 5%.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds