Auto

Volkswagen T-Roc R iebrauc Latvijā

Ilze Žaime, 22.11.2019

PUBLICITĀTES FOTO

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

"Volkswagen" klientiem Baltijā piedāvā zīmola sportiskās modeļu līnijas R jaunāko modeli - "T-Roc R".

Tas tiek raksturots kā dzīvesstila krosovers ar sporta automobiļa attieksmi. Pateicoties tā četru cilindru TSI 2.0l dzinējam, kompaktajam apvidus automobilim ir 300 Zs jauda un 400 Nm griezes moments.

"T-Roc R" standarta aprīkojumā tiek piedāvāts ar septiņu pārnesumu divsajūga ātrumkārbu un 4MOTION visu riteņu piedziņu. Veiktspējas dati atbilst R līnijas modeļiem - "T-Roc R" no 0 līdz 100 km/h spēj sasniegt 4,8 sekundēs, bet maksimālais ātrums ir elektroniski ierobežots līdz 250 km/h. Sportiskā piekare ar 17 collu bremžu sistēmu nodrošina izveicīgu vadību.

Jaunais "T-Roc R" piedāvā plašu standarta aprīkojuma klāstu, tostarp progresīvās stūrēšanas iekārtu, sportisku piekari ar dažādiem braukšanas režīmiem un pēc izvēles aktivizējamu saķeres kontroles sistēmu. Pieejama arī R Performance Akrapovič izplūdes sistēma, kas spēj izturēt ārkārtīgi augstu temperatūru un izceļas ar izteiksmīgo skaņu.

"T-Roc R" sportisko raksturu izceļ eksterjera un interjera dizains. Radiatora restei ir pulēta sudraba josla ar anodētu alumīniju apakšā, kas stiepjas visa automobiļa platumā. R līnijai raksturīgais bampers ir nokrāsots mašīnas krāsā. Apgaismes vienības vertikāli izvietotajās dienasgaismās iestrādātas priekšā. Aizmugurējam bamperim ir vizuāli izteiksmīgas gaisa atveres augšējā daļā un kontrastējošas krāsas R stila gaisa difuzors. R modelim ir raksturīga dubultās izejas izplūdes sistēma. "T-Roc R" standarta aprīkojumā pieejams ar 18 collu Spielberg lietajiem diskiem.

Kopš 2002. gada R modeļu mājas ir sacīkšu trases visā pasaulē, un papildu augstas veiktspējas dzinējiem, R modeļi ir sevi arī pierādījuši kā ikdienai piemērotas automašīnas. Kopā ar "Golf R" klientiem Baltijā tagad pieejams arī jaunais "T-Roc R".

Tikai pirms dažām nedēļām "Volkswagen R" līdz ar jaunā R logo prezentāciju paziņoja par zīmola reorganizāciju. Jaunais R logo simbolizē šī zīmola jaunu sākumu. Tas ir krietni modernāks un izteiksmīgāks - samazināts līdz būtiskākajām komponentēm, līdz ar to - tas izmantojams dažādiem nolūkiem, joprojām saglabājot savu piemērojamību, jo sevišķi digitālajiem medijiem. Jaunais logo simbolizē R līnijas atdzimšanu ar jauniem modeļiem. Pārveidoto R-Line emblēmu pirmo reizi iespējams redzēt "Atlas Cross Sport R-Line" modelim, kas pieejams Ziemeļamerikas tirgū.

"T-Roc R" sākuma cena Latvijā ir no 41 768 eiro, ieskaitot PVN.

"Volkswagen" ir rūpnīcas 14 valstīs, kurās tiek ražoti automobiļi klientiem vairāk nekā 150 tirgos. Volkswagen 2018. gadā pasaulē piegādāja 6,2 miljonus vieglo automašīnu, kas ir rekordliels apjoms un par 0,2% pārsniedz iepriekšējā gada rezultātu. Klientiem Latvijā Volkswagen pērn piegādāja 2 649 automašīnas, savukārt zīmola tirgus daļa veidoja 15,7%.