WhatsApp lietotāju skaits sasniedz miljardu

2016. gada 02. februāris plkst. 11:18
Autors: LETA--AFP
Dalies ar šo rakstu

Sociālā tīkla kompānijai Facebook piederošā viedtālruņu īsziņu apmaiņas rīka WhatsApp lietotāju skaits sasniedzis miljardu, paziņojis Facebook dibinātājs un vadītājs Marks Cukerbergs.

«Viens miljards cilvēku tagad lieto WhatsApp,» Cukerbergs pavēstīja savā Facebook lapā. «Ir tikai daži servisi, kas savieno vairāk nekā miljardu cilvēku.»

Viena miljarda lietotāju atzīmi ir sasniedzis arī interneta pārlūka kompānijas Google bezmaksas elektroniskais pasts Gmail, pirmdien paziņoja šīs kompānijas vadītājs Sundars Pičajs.

WhatsApp lietotāju skaits ir vairāk nekā divkāršojies, kopš Facebook 2014.gada beigās to nopirka par 19 miljardiem ASV dolāru, liecina Cukerberga minēti dati.

«Gandrīz katrs septītais cilvēks uz Zemes katru mēnesi lieto WhatsApp, lai uzturētu kontaktus ar saviem mīļajiem, draugiem un ģimeni,» paziņoja WhatsApp komanda.

Pēc WhatsApp nopirkšanas Facebook to padarīja par bezmaksas pakalpojumu. Saskaņā ar Cukerberga teikto nākamais solis ir atvieglot WhatsApp lietošanu saziņā ar uzņēmumiem.

WhatsApp iesaistīšana komunikācijā starp uzņēmumiem un klientiem ir ar potenciālu radīt Facebook iespēju gūt ienākumus.

Jaunākās mediju ziņas liecina, ka Facebook mēģina ērtāk integrēt WhatsApp šajā sociālajā tīklā, nodrošinot spēju dalīties ar informāciju starp dažādiem servisiem.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi