Yandex speciālisti Latvijā stāstīs par jaunākajām tehnoloģijām

2013. gada 15. marts plkst. 15:42
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Yandex izstrādātāji no Maskavas, Simferopoles, Sanktpēterburgas un Kijevas bezmaksas pasākumā Latvijā stāstīs par savu pieredzi un zināšanām par rīkiem un tehnoloģijām, gan pašu izstrādātām, gan citām, kas var palīdzēt citiem frontend izstrādātājiem darbā.

Konferences laikā Yandex speciālisti stāstīs par mājaslapu izstrādes metodoloģiju (BEM), kas radusies Yandex, par tās izcelšanos un attīstību, par BEM platformas esošajiem risinājumiem, kā arī to, kas šajā jomā sagaidāms nākotnē, par Yandex atvērtā koda (open-source) rīkiem frontend izstrādei – kā ar to palīdzību var optimizēt klienta kodu, grafiku un izstrādei patērējamo laiku, klienta JavaScript rakstīšanu, izmantojot BEM terminus (neatkarīgi bloki, bloki, kas sastāv no citiem blokiem; bloku bibliotēkas), BEM šabloniem (sintakse, semantika, optimizācija un kompilācija efektīvā Java skriptā), lejuplādējamo statisko failu apjoma samazināšanu biežu piegāžu gadījum, statisko failu lejupielādēšanu, izmantojot URL ar kontrolsummu (hash), statisko resursu diff-updates – kas tas ir un kādas ir izmantojamās tehnikas; praktiskā pieredzē balstītām zināšanām, kā rakstīt kvalitatīvu javascript kodu, Yandex lietotajām un arī izstrādātajām tehnoloģijām frontend testēšanai.

Konference norisināsies krievu valodā, nepieciešamības gadījumā jautājumi tiks tulkoti latviešu un angļu valodās.

Pasākumā nav dalības maksas, bet iepriekšēja reģistrēšanās ir obligāta. Reģistrācija beidzas 3. aprīlī, plkst. sešos vakarā.

Konference notiks 6. aprīlī, plkst. desmitos, viesnīcā Radisson Blu Daugava Rīgā, Kuģu ielā 24. Tāpat tiks nodrošināta video straumēšana tiešsaistē.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi