Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Somijas būvkompānija YIT vēl piecās valsts pilsētās uzsākusi dzīvokļu īpašumu būvniecību atbilstoši Smartti konceptam.

Dzīvokļu projekti Kārinā, Vantā, Jiveskilē, Lapēnrantā un Rīhimaki ietver aptuveni 240 dzīvokļus ar kopējo vērtību 32 miljoni eiro. Projektus plānots pabeigt 2017. gada beigās.

Smartti koncepts paredz apmierināt pieprasījumu pēc funkcionāliem dzīvokļiem par saprātīgu cenu. Dzīvokļus iespējams pārveidot atbilstoši dažādām dzīves situācijām. Tā, piemēram, telpas atdala skapji, nevis starpsienas.

Kā ziņo pats uzņēmums, pieprasījums pēc Smartti koncepta dzīvokļiem Somijā vērtējams kā augsts.

Kopumā Somijā patlaban YIT Smartti dzīvokļu projektus būvē deviņās pilsētās.

Komentāri

Pievienot komentāru
Būve

YIT Somijā uzsāk 50 miljonus vērtus projektus

Lelde Petrāne, 01.03.2018

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Būvkompānija YIT Somijas pilsētās Turku, Tamperē un Vantā jaunā gada sākumā uzsākusi aptuveni 50 miljonus eiro vērtu dzīvojamo projektu celtniecību.

YIT sākusi būvēt divus projektus Turku. YIT Turun Fabriikin Fauna sastāvēs no gandrīz 100 dzīvokļiem, un tā vērtība pārsniedz 15 miljonus eiro. Fauna ir trešais projekts, kas tiks būvēts Fabriikki rajonā, un tas tiks pabeigts 2019. gada pirmajā ceturksnī. Turun Alfa

sastāvēs no aptuveni 60 dzīvokļiem, un tā vērtība pārsniedz 10 miljonus eiro. Alfa ir jaunā pilsētas bloka pirmais projekts. Tas tiks būvēts blakus vēsturiskai tekstilizstrādājumu rūpnīcas ēkai, un tiks pabeigts 2019. gada otrajā ceturksnī.

Tampereen Aallonharja sastāvēs no 40 dzīvokļiem. Projekta vērtība - 10 miljoni eiro. Projekts tiks pabeigts 2019. gada otrajā ceturksnī.

YIT uzsācis arī Vantaan Karpalo būvniecību Vantā. Karpalo tiks būvēts saskaņā ar Smartti koncepciju, kuras pamatā ir funkcionalitāte un pieejamība. Tajā būs gandrīz 60 dzīvokļi. Projekta vērtība ir gandrīz 10 miljoni eiro, un tas tiks pabeigts 2019. gada pirmajā ceturksnī.

Komentāri

Pievienot komentāru