z/s Anšītes ieguldīs 80 tūkstošus eiro graudu uzglabāšanas kompleksa izveidē

2011. gada 15. augusts plkst. 14:10
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Zemnieku saimniecība Anšītes saņēmusi 80 tūkst. eiro lielu aizdevumu, ko paredzēts izlietot labības uzglabāšanas torņu un noliktavas būvniecībai. Aizdevumu izsniegusi Latvijas Krājbanka.

Labības uzglabāšanas torņi ļaus uzglabāt graudus ilgākā laika periodā un nodrošinās iespēju veikt graudu realizāciju par augstākām iepirkuma cenām nekā ražas novākšanas laikā, teikts paziņojumā. Arī noliktavu būs iespējams izmantot par papildus graudu uzglabāšanas vietu.

Projekta realizācijas ietvaros zemnieku saimniecībā Anšītes tiks izbūvēta lauksaimniecības noliktava 960 m2 platībā, kā arī uzcelti divi graudu uzglabāšanas torņi, kuru tvertnes ietilpība būs 569 tonnas. Šie graudu uzglabāšanas torņi ļaus palielināt ienākumus no produkcijas realizācijas par 10 līdz 15%, teikts bankas paziņojumā.

Minētā zemnieku saimniecība atrodas Dobeles novada Jaunbērzes pagastā un nodarbojas ar graudu un rapša audzēšanu aptuveni 900 ha platībā.

Arī noliktavu būs iespējamsizmantot par papildus graudu uzglabāšanas vietu. Arī noliktavu būs iespējams izmantot par graudu papildu uzglabāšanas vietu.

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām