Zatlers: Mūrniece rīkojās pareizi

Autors: Sandra Dieziņa
2011. gada 17. februāris plkst. 15:22

Valsts prezidents Valdis Zatlers iekšlietu ministres Lindas Mūrnieces demisijas raksta iesniegšanu vērtē atzinīgi.

Tas ir pozitīvs piemērs, ka cilvēks uzņemas atbildību par to, kas notiek, tā intervijā Radio 101 atzina Valsts prezidents. Viņš gan pauda satraukumu par to, ka policijas darbinieki veikuši automašīnas aplaupīšanu jau pēc traģiskajiem notikumiem Jēkabpilī. Tas liecinot par to, ka krīze nozarē ir daudz dziļāka.

V. Zatlers arī uzsvēra, ka policijai par savu rindu tīrību jārūpējas pašiem, jo to nevar izdarīt no malas. «To var izdarīt paši policisti ar savu rīcību un attieksmi,» teica Valsts prezidents, piebilstot, ka joprojām policijā strādā godīgi, pat fanātiski cilvēki, kas to panāks.

Jau vēstīts, ka L. Mūrniece šodien iesniedza savu demisijas rakstu un paziņojumā presei norāda, ka divu gadu laikā, kopš atrašanās iekšlietu ministres amatā, viņa ir bijusi spiesta pieņemt un īstenot gadiem atliktus lēmumus, turklāt Iekšlietu ministrija arī tā saucamajos «treknajos gados» ir bijusi visnabadzīgākā ministrija.

«Ja man nav izdevies neko mainīt, tad ar šo savu soli aicinu katru Latvijas iedzīvotāju padomāt par savu atbildību, sniegt padomus, palīdzēt, domāt līdzi un darboties līdzi, nevis tikai aktīvi kritizēt,» pamatojot savu demisiju, norāda
L. Mūrniece

Atslēgvārdi