Ziemai Rīga atdevusi jau trīs miljoni latu

2011. gada 05. janvāris plkst. 8:57
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Sniega tīrīšanai un izvešanai izlietotā naudas summa, pēc neoficiāliem datiem, sasniegusi jau trīs miljonus latu, bet sinoptiķi sola, ka turpinās snigt, raksta Diena.

Ielu uzturēšanas saraksti tiek veidoti, vadoties pēc vairākiem kritērijiem. To ielu saraksts, ko plānots tīrīt, esot pārāk garš, tāpēc to nepublicē. Taču ir acīmredzams fakts, ka nevienā plānā nav iekļautas salīdzinoši mazās ielas.

Sniegu no pilsētas šogad ved uz sešām vietām – Getliņu poligonu, kā arī speciāli iekārtotiem laukumiem Kleistu, Pakalniešu, Rītausmas, Ozolciema un Krasta ielā.

Līgums par sniega izvešanu ar uzņēmumiem ir noslēgts 2010.gada sākumā uz pieciem gadiem, ņemot par pamatu iepriekšējo gadu vidējo statistiku, bet tad sniega bija daudz mazāk.

DB jau rakstīja, ka viens kubikmetrs sniega Rīgai izmaksā aptuveni 6 Ls. Satiksmes departamenta pārstāve Ieva Prauliņa norādīja, ka konkursa rezultātā līgumos ar katru no ielu un tiltu uzturēšanas uzņēmumiem ir noteikta konkrēta sniega izvešanas vienības cena. Viena kubikmetra sniega izvešanas cena esot no 6,33 Ls līdz 6,75 (bez PVN), tajā skaitā arī visas izmaksas, kas saistītas ar sniega izvešanu.
 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi

Populārākās ziņas

Nepalaid garām