Zināšanas, kas palīdz pelnīt

2017. gada 20. maijs plkst. 0:00
Autors: DB Konferences
Sadaļa: DB projekti
Dalies ar šo rakstu

Dienas bizness konferences jau 20 gadus ir savas nozares līderis, kas nodrošina pilna servisa pasākumu organizēšanu - satura izstrādi un publicitāti, pasākuma plānošanu, profesionālu lektoru piesaisti, piemērotu telpu atrašanu, ēdināšanu, tehnisko aprīkojumu. Izstrādā pasākuma vizuālo identitāti, izveido un izgatavo konferenču materiālus, nodrošina komunikāciju ar dalībniekiem, organizē izmitināšanu un sagaidīšanu. Sadarbojas ar profesionāliem pasākuma moderatoriem.

Dienas Bizness konferences pulcē Latvijas uzņēmējus, uzņēmumu vadošos darbiniekus un citus speciālistus, tā radot vidi, kur satikties domubiedriem, apspriest aktualitātes, izteikt viedokļus, rast idejas un risinājumus sava uzņēmuma izaugsmei, kā arī radīt augsni Latvijas uzņēmējdarbības vides attistībai.

DB konferences izceļas ar nozaru konferencēm, semināriem, forumiem, komunikācijas pasākumiem, augsta līmeņa sanāksmēm un starptautiska mēroga kongresiem ar Dienas Bizness zīmolu. Īpaši tiek izceltas nozaru konferences - Enerģētikas, Auto, Veselības aprūpes, forumi, lielāko uzņēmumu apbalvošanas ceremonija TOP 500, kā arī Dienas bizness klubs.

DB Kluba biedru tikšanās tiek plānota reizi mēnesī, izņemot vasaras mēnešus, kur demokrātiskā un neformālā atmosfērā ir iespējams paust viedokli par uzņēmējus interesējošām tēmām. Iestāšanās DB klubā paredzēta tikai aicinātiem biedriem. Sākotnējā izvēle balstīta uz Dienas Bizness TOP 200 uzņēmumu sarakstu un līdzšinējās veiksmīgās sadarbības pieredzi.


Konferences tiek organizētas sadarbībā ar uzņēmējiem, speciālistiem un uzņēmumu vadītājiem – vairāk nekā 80 sadarbības partneriem.

Sadarbībai http://konferences.db.lv/

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām