Zivsaimniecības projekti varēs pretendēt uz 1,2 miljoniem Ls katrs

2011. gada 04. augusts plkst. 14:06
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Vienam zivsaimniecības atbalsta pretendentam kopējā attiecināmo izmaksu summa palielināta no 900 tūkstošiem līdz 1,2 miljoniem latu.

To paredz grozījumi noteikumos «Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība zivsaimniecības attīstībai atklātu projektu iesniegumu konkursu veidā aktivitātei Investīcijas ražošanas, pārstrādes vai mārketinga iekārtās un infrastruktūrā», ko izsludināja valsts sekretāru sanāksmē.

Ņemot vērā pasākuma īstenošanas pieredzi, izmaiņas noteikumos paredz precizēt nosacījumus akvakultūras apmācību centra izveidei. Plānots, ka turpmāk akvakultūras apmācības centru varēs izveidot tikai esoša akvakultūras uzņēmuma ietvaros, kuram iepriekšējā pārskata gadā bijuši ieņēmumi no akvakultūras produkcijas pārdošanas.

Lai nodrošinātu apstiprināto projektu savlaicīgu īstenošanu un novērstu finansējuma nelietderīgu rezervēšanu, izmaiņas atbalsta piešķiršanas kārtībā paredz, ka finansējuma pieejamību apliecinošos dokumentus ir jāiesniedz reizē ar projekta iesniegumu vai triju mēnešu laikā pēc lēmuma par projekta iesnieguma apstiprināšanu spēkā stāšanās. Tāpat atbalsta piešķiršanas kārtībā veikti arī tehniski un redakcionāli precizējumi, ņemot vērā līdzšinējo pasākuma īstenošanas pieredzi.

Dalies ar šo rakstu