Vēl tikai šodien un rīt a/s Rota akcionāri var pieņemt akciju atpirkšanas piedāvājumu, ko izteicis uzņēmuma lielākais akcionārs Rafails Deifts. Vienas akcijas cena atpirkšanas piedāvājumā ir 1.53 Ls.

Lai pieņemtu šo piedāvājumu, akcionāram ir jādodas pie sava kontu turētāja un jānoformē attiecīgs akciju pārdošanas uzdevums. Tajā brīdī akcijām jau ir jābūt dereģistrētām, tas ir, tām jau ir jāatrodas pie kontu turētāja. Ja akcijas nav dereģistrētas, un akcionāram nav sava vērtspapīru konta, šodien ir pēdējais brīdis, lai dotos uz kādu no bankām, kur atvērt kontu, lai uz to varētu pārvest akcijas. Atkarībā no bankas, akcionāram par šīm operācijām kopumā nāksies šķirties no apmēram 6 līdz pat 14 latiem. Taču, pat neskatoties uz šīm izmaksām, pieņemt akciju atpirkšanas piedāvājumu ir izdevīgi - savulaik publiskajā piedāvājumā par sertifikātiem, Rotas akcijas cena bija 1.60 Ls, tas nozīmē, ka par vienu sertifikātu varēja saņemt 17.5 akcijas. Tādējādi to aptuvenā vērtība ir 26.78 Ls.

Tomēr Rotas akcionāriem tomēr nāksies apsvērt: pieņemt akciju atpirkšanas piedāvājumu vai nē. Rotas akcijas gan ir mazlikvīdas, tomēr uzņēmums šogad ir plānojis izmaksāt dividendēs 10 santīmus uz akciju. Tās gan tiks aprēķinātas un izmaksātas šā gada nogalē, 25. un 28. novembrī.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra