Pagājušajā nedēļā Komercreģistrā un Uzņēmumu reģistrā reģistrēti 239 jauni subjekti, kas ir par 9 subjektiem mazāk nekā pirms nedēļas, liecina UR dati.

Biedrību un nodibinājumu reģistrā tika reģistrēti 23 subjekti. No kopējā skaita visvairāk jeb 216 bija sabiedrības ar ierobežotu atbildību, 18 individuālie komersanti un 23 biedrības.

Pagājušajā nedēļā likvidēti 210 subjekti, kas ir par 20 vairāk nekā pirms nedēļas.

Pagājušajā nedēļā, skatoties pēc pamatkapitāla, lielākais uzņēmums bijis SIA Darwin’s theory. Tā pamatkapitāls ir 12,5 miljoni eiro. Kompānijas juridiskā adrese ir Rīga, Brīvības iela 149. Tās vienīgais valdes loceklis ir ASV pilsonis Alens Džeralds Virts.

Otrs lielākais uzņēmums bijis SIA Bluecrest Holding ar 82,5 tūkstošu eiro pamatkapitālu. Kompānijas juridiskā adrese ir Rīga, Katlakalna iela 11G. Uzņēmuma valdes loceklis ir Dmitrijs Kabanovs.

Savukārt trešajā vietā ierindojas SIA Blizzard Holding ar 43,8 tūkstošu eiro pamatkapitālu. Arī šī uzņēmuma juridiskā adrese ir Rīga, Katlakalna iela 11G. Kompānijas valdes loceklis ir Aleksandrs Morozs.

Aizvadītajā nedēļā reģistrēta arī SIA Vigil Holding ar 42 tūkstošiem eiro un SIA Turebergs Steel Construction ar 24 tūkstošu eiro pamatkapitālu.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra