Mazumtirdzniecības uzņēmums SIA Stockmann pērn strādājis ar apgrozījumu 61 miljona eiro apmērā, kas ir kritums par 4%, salīdzinot ar 64 miljonu eiro apgrozījumu 2012.gadā, liecina Firmas.lv informācija.

Uzņēmums spējis sasniegt peļņu 632 506 eiro apmērā, kas gan ir kritums par 49%, salīdzinot ar 2012.gadu, kad peļņa bija 1,3 miljoni eiro.

Stockmann mārketinga vadītājs Juris Prančs pagaidām komentārus par peļņas samazināšanos sniegt nevarēja.

Uzņēmuma vadības ziņojumā minēts, ka sabiedrībai līdz 2013.gada 30.decembrim piederēja desmit apģērbu veikali Seppala, kuri 1.oktobrī tika pārdoti citai grupas sabiedrībai, un tika uzsākta patstāvīga saimnieciskā darbība, nodibinot jaunu uzņēmumu SIA Seppala Latvia.

Turpmāko gadu laikā plānots palielināt tirdzniecības apjomus un peļņu, ar pastāvīgo klientu programmas palīdzību palielinot pastāvīgo klientu skaitu, veikt aktīvu mārketingu un nodrošināt augstvērtīgus pakalpojumus klientiem.

Jau ziņots, ka Somijas mazumtirdzniecības uzņēmums Stockmann nākamo divu gadu laikā gatavojas restrukturizēt savu loģistikas sistēmu un likvidēt līdz pat 250 darba vietām Somijā un Latvijā, teikts uzņēmuma paziņojumā.

Ziņots, ka Latvijā Stockmann plāno likvidēt aptuveni 50 darba vietu.

Stockmann pārvalda deviņus universālveikalus Somijā un Baltijas valstīs, kā arī septiņus veikalus Krievijā.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra