Pakalpojumi

airBaltic klientu apkalpošanai piesaista robotu

Monta Glumane, 29.03.2019

Foto: publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Nolūkā uzlabot klientu apkalpošanas servisu, Latvijas lidsabiedrība airBaltic savā Facebook Messenger kontā ieviesusi tērzēšanas robotu jeb čatbotu, informē uzņēmumā.

Čatbots ir programma, kas izstrādāta, lai simulētu sarunu ar reāliem lietotājiem. «Izmantojot tērzēšanas robotu, mēs atbildes laiku varam samazināt no vidēji 15 minūtēm līdz pat dažām sekundēm,» norāda airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss).

Čatbots nodrošina tādus pakalpojumus kā atbilžu sniegšanu uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par bagāžu un biļešu rezervāciju, kā arī iepazīstina lietotājus ar airBaltic galamērķiem. Nākotnē plānots, ka ar čatbota palīdzību būs iespējams reģistrēties lidojumam, kā arī saņemt iekāpšanas karti Facebook Messenger.

Kā jebkuru jauno tehnoloģiju, airBaltic pastāvīgi analizē čatbota darbību, lai veiktu nepieciešamos uzlabojumus. Šobrīd tiek strādāts pie tā, lai sarakste būtu pieejama vairākās valodās. Klientiem jebkurā brīdī ir iespēja sarakstē pārslēgties saziņai ar klientu apkalpošanas speciālistu – cilvēku.

Komentāri

Pievienot komentāru