Transports un loģistika

airBaltic uzsāk lidojumus uz Prāgu; vasarā plāno atvērt sešus jaunus maršrutus

Jānis Rancāns, 05.12.2012

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Sākot ar nākamā gada 1. janvāri Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic uzsāks lidojumus no Rīgas uz Čehijas galvaspilsētu Prāgu.

Aviokompānija norāda, ka jaunais maršruts nodrošinās ērtu ceļošanu starp divām valstu galvaspilsētām, kā arī ērtus tranzīta savienojumus caur Rīgu uz galamērķiem Skandināvijā, Krievijā un NVS valstīs.

airBaltic veiks lidojumus no Rīgas uz Prāgu trīs reizes nedēļā – otrdienās, ceturtdienās un sestdienās. Lidojumi tiks veikti ar Bombardier Q400 Next Gen lidmašīnu, un paredzēts, ka tie ilgs aptuveni divas stundas un desmit minūtes. Vienvirziena biļešu cena būs sākot no 49 latiem. Cenā iekļauti lidostu nodokļi un transakcijas maksa.

«airBaltic ReShape biznesa plāna ietvaros mēs koncentrējamies uz maršrutiem, kur ir augsts pieprasījums pēc biļetēm. Šī iemesla dēļ mēs jau uz šo ziemas sezonu palielinājām lidojumu skaitu 12 maršrutos, kas savieno Rīgu ar galamērķiem, kur pieprasījums ir mazāks, tādēļ mums ir pieejamas lidmašīnas jaunu maršrutu atvēršanai, nepalielinot darbības apjomu. Kopumā mēs plānojam atvērt sešus jaunus maršrutus nākamajā vasarā, par savu lēmumu paziņosim tiklīdz veiksmīgi tiks noslēgtas pārrunas ar mūsu partneriem,» sacīja lidsabiedrības izpilddirektors Martins Gauss.