AJ Power Recycling iegādājas Latvijas zaļais fonds kapitāldaļas 

AS «AJ Power Recycling» noslēgusi līgumu ar SIA «Latvijas zaļais fonds» īpašniekiem par 100% uzņēmuma kapitāldaļu iegādi.

Zane Atlāce - Bistere, 04.11.2019

Roberts Samtiņš, «AJ Power» uzņēmumu grupas vadītājs.

Publicitātes foto

Novembra sākumā pabeigts arī uzņēmumu apvienošanās process, kas ļaus «AJ Power» paplašināt pakalpojumu klāstu klientiem, tādējādi nostiprinot līderpozīcijas tirgū.

Uzņēmumu grupa «AJ Power» klientiem šobrīd piedāvā piecu veidu pakalpojumus – elektroenerģiju, dabasgāzi, saules enerģiju, dabas resursu nodokļa apsaimniekošanas sistēmu un enerģētikas projektu īstenošanu. SIA «Latvijas zaļais fonds» ir stabils nozares uzņēmums, kas veiksmīgi darbojas iepakojuma un videi kaitīgu preču apsaimniekošanas nozarē. Tas, līdzās citiem pakalpojumiem, ir viens no «AJ Power» uzņēmumu grupas attīstības virzieniem.

«Noslēgtā vienošanās par kapitāldaļu iegādi ļaus «AJ Power Recycling» veikt nopietnas investīcijas atkritumu pārstrādē un attīstīt šķirošanas procesus, kas ir ļoti būtisks elements Dabas resursu nodokļa (DRN) administrēšanā. Apvienojot abu uzņēmumu pieredzi un zināšanas, klientiem tiks nodrošināts aizvien labāks apkalpošanas serviss un vēl konkurētspējīgāki piedāvājumi,» skaidro Roberts Samtiņš, «AJ Power» uzņēmumu grupas vadītājs.

Uzņēmumu grupas «AJ Power» ilgtermiņa plānos ietilpst darbības paplašināšana arvien jaunos virzienos, tai skaitā videi kaitīgu preču apsaimniekošanā, kur šobrīd aktuālākais ir riepu reģenerācija, piemēram, izmantojot nolietotās riepas enerģijas ražošanai. Tāpat Valsts vides dienests ir pagarinājis līgumu ar AS «AJ Power Recycling» par izlietotā iepakojuma un vienreizlietojamo galda trauku un piederumu apsaimniekošanas sistēmu laika periodam no 2020. gada 1. janvāra līdz 2022. gada 31. decembrim, kas uzņēmumam ļaus būtiski attīstīties iepakojuma preču apsaimniekošanā, kā arī apliecina uzņēmuma veiksmīgo darbību līdz šim.

«AJ Power» nepārtraukti pilnveido savu ekspertīzi enerģētikas risinājumos, un cieša savstarpējā integrācija dažādos pakalpojumu segmentos ļauj uzņēmumam nodrošināt klientiem atbilstošākos pakalpojumus.

SIA «Latvijas zaļais fonds» ir ražotāju atbildības sistēma, kas dibināta pēc Latvijas ražotāju iniciatīvas, lai ne tikai nodrošinātu atbrīvojumu no Dabas resursu nodokļa maksājuma, bet arī veidotu labākos risinājumus atkritumu apsaimniekošanā.

2019. gada 1. novembrī tika noslēgts apvienošanas process, kā rezultātā AS «AJ Power Recycling» ir pārņēmis visas SIA «Latvijas zaļais fonds» saistības ar klientiem, pakalpojumu sniedzējiem un Valsts vides dienestu.

«AJ Power» ir Latvijā lielākā privātā vietējā kapitāla enerģētikas uzņēmumu grupa, kas darbojas kopš 2014. gada. Uzņēmumu grupā ietilpst SIA «AJ Power», AS «AJ Power Gas», SIA «Cactus», AS «AJ Power Solar» un AS «AJ Power Recycling». «AJ Power» uzņēmumu grupas apgrozījums 2018. gadā bija 44,6 miljoni eiro.

No šīs sadaļas

Ūdenī iegāzies helikopters, apgāzusies laiva, naftas platformā noticis sprādziens - kā rīkoties...

Pārvades sistēmas operators AS «Augstsprieguma tīkls» (AST) stiprinot elektroapgādes drošumu,...

AS Augstsprieguma tīkls elektrotīklā svētdien, 27. oktobrī, vētras kulminācijas brīdī elektroapgādes...

Vienā no tā sauktajām «Latvenergo» kukuļņemšanas lietām notiesātie Aigars Meļķo un Andrejs...

Latvijas Vēja enerģijas asociācija (VEA) ir nolēmusi izstāties no Latvijas atjaunojamās enerģijas...

Nākotnē mēs katrs sev ražosim elektroenerģiju, tirgosimies savā starpā un dosim elektrību...

Jau decembrī tiks izsludināta projektu pieņemšana SAM 4.1.1. programmā Veicināt efektīvu energoresursu...

Turpinot iesākto AS «Sadales tīkls» iesniegtā elektrības sadales sistēmas pakalpojumu tarifu projekta...

Divi no trīs uzņēmējiem nezina, kāds ir enerģijas patēriņš uzņēmumā, bet trijos...

1939. gada 15. oktobrī, iedarbinot Ķeguma hidroelektrostacijas (HES) hidroagregātu, Daugavas ūdeņi...