Apdrošināšanas sabiedrības tagad atlīdzina Sportlex abonementus 

Sportlex ir uzsācis sadarbību ar apdrošināšanas sabiedrībām. Tagad gandrīz visas apdrošināšanas sabiedrības pieņem pieteikumus un atlīdzina saviem klientiem - Sportlex abonementu īpašniekiem. Pašlaik Sportlex pieteikumus pieņem BALTA, If, ERGO, Baltijas Apdrošināšanas Nams, Seesam, BTA un Gjensidige.

, 28.8.2018
1/6

Sportlex ir jaunās paaudzes sporta klubu tīkls, kas apvieno vairāk nekā 70 sporta organizācijas visā Latvijā. Sportlex abonementu īpašniekiem ir pieejami pilnīgi visi klubi un nodarbības, kuras redzamas aplikācijā, tostarp ne tikai trenažieru zāles un grupu jogas vai aerobikas nodarbības, bet arī baseins, klintī kāpšanas tornis, akvabaika nodarbības un daudz kas cits.

Aplikācijā ir izstrādāta ērta klubu un nodarbību filtrēšana, ar kuras palīdzību jūs varat ātri un ērti atrast interesējošo treniņu ērtākajā laikā.

Īpaši izdevīgs piedāvājums gaida korporatīvos klientus: uzlabotie nosacījumi tiek piedāvāti grupām no 5 personām.

Tagad Sportlex abonementus var izmantot arī veselības apdrošināšanas īpašnieki, kuru apdrošināšana ietver sportu.

Sportlex galvenās priekšrocības:

- Visizdevīgākā cena tirgū

- Bez papildu dokumentu apstrādes veikšanas uzņēmumu pārstāvjiem (personāla vadītājiem vai vadītājiem)

- Iespēja brīvi izvēlēties sporta nodarbības - katru dienu varat izvēlēties vairāk nekā 150 nodarbības 70 sporta klubos

- Iespēja izmantot veselības apdrošināšanu izdevumu segšanai

Apdrošināšanas kompāniju klientiem Sportlex piedāvā ātru, ērtu un modernu veidu, kā nosūtīt apmeklējumu atskaites - viss notiek automātiski, izmantojot Sportlex bezmaksas aplikāciju. Sportlex aplikācijā vajadzēs vien dažus klikšķus, pēc kuriem apmeklējuma atskaite būs gatava nosūtīšanai.

Daži punkti, kurus vērts atcerēties apdrošināšanas polises īpašniekiem, izmantojot Sportlex:

- Abonementa apmaksa jāveic no polises īpašnieka bankas konta

- Lai reģistrētā nodarbība tiktu pieņemta apdrošināšanas sabiedrībā, reģistrēšanās darbība ir jāveic kluba administratoram (ja klients patstāvīgi ir reģistrējis vizīti, apdrošinātājs šādu reģistrāciju neuzskatīs par derīgu)

- To klubu un nodarbību saraksts, par kuriem tiks veikta atmaksa, ir jāprecizē, vēršoties pie apdrošinātāja, jo dažādu apdrošināšanas sabiedrību naudas atmaksas politika var atšķirties.

Taču tas nenozīmē, ka apdrošināšanas polišu īpašnieki nevar apmeklēt citus Sportlex piedāvātos klubus un nodarbības, bet viņiem ir jāņem vērā tas, ka līdzekļus par šādām nodarbībām apdrošinātājs neatmaksās.

Pilns klubu un nodarbību saraksts ir pieejams Sportlex aplikācijā, kas ir pilnībā bez maksas un pieejama lejupielādei App Store un Google Play. Sportlex abonementa cena fiziskajām personām ir no 19 eiro mēnesī, bet korporatīvajiem lietotājiem - tikai no 4,75 eiro mēnesī.

Uz visiem interesējošajiem jautājumiem varat saņemt atbildes, rakstot e-pastu uz business@sportlex.lv.