Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Kopumā atverot piecus veikalus reģionu centros (Siguldā, Valmierā, Cēsīs un drīzumā arī Aizkrauklē), kā arī Rīgā un plānojot strauju izaugsmi arī turpmāk, Latvijā darbu sācis jauns veikalu tīkls Multum.

Tas specializējas Rietumeiropas tirgum paredzētu produktu tirdzniecībā. Šī un nākamā gada laikā plānots atvērt vēl vismaz septiņas jaunas tirdzniecības vietas, un veikalu tīkla attīstībā tuvāko gadu laikā plānots ieguldīt vairāk nekā vienu miljonu eiro. Jau nākamnedēļ Multum plāno atklāt divas jaunas tirdzniecības vietas Aizkrauklē.

"Kā vietējā kapitāla uzņēmumam Multum misija ir nodrošināt produktu pieejamību ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Tāpēc apzināti attīstām veikalu tīklu ne tikai Rīgā, bet arī reģionos. Nākamo piecu gadu laikā plānojam atvērt vismaz 25 jaunas tirdzniecības vietas un saskatām lielu potenciālu mūsu piedāvājumam,” uzsver Multum dibinātājs un vadītājs Raimonds Galinskis.

2020. gadā Multum izdevies trīskāršot apgrozījumu un piesaistīt stratēģisko investoru, lai atbalstītu straujo izaugsmi un apmierinātu arvien augošo pieprasījumu arī turpmāk. Attīstot veikalu tīklu pārklājumu visā Latvijā, Multum komandas plāni ir sasniegt 3 miljonu eiro apgrozījumu līdz šī gada beigām, un tuvāko gadu laikā izvērst darbību arī Igaunijā un Lietuvā, piesakot sevi kā Baltijas līmeņa spēlētāju.

Veikalu tīkls tuvāko piecu gadu laikā piedāvās darbavietas Rīgā un reģionos ap 120 darbiniekiem, nodrošinot tiem konkurētspējīgu atalgojumu un piedāvājot vairākas izaugsmes iespējas.

Komentāri

Pievienot komentāru