Karjera

Astrologs atklāj biznesa nozares, kurām šis gads būs īpaši veiksmīgs

Rūta Lapiņa, 03.01.2018

Andris Račs

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

2018. gads cikliski atkārto 2006. gada dinamiku iezīmējot aktivitāti un izaugsmi, taču pastāv būtiska atšķirība - blakus gāzes pedālim parādījies arī bremzes pedālis, šī gada perspektīvas biznesa informācijas portālam db.lv atklāj astrologs Andris Račs.

Pēc viņa teiktā, labvēlīgs gads sagaidāms banku sfērā, arī ātro kredītu izsniedzējiem tas solās būt veiksmīgs. Attiecībā uz finanšu jomu A. Račs atzīmē, ka pieaugs aizdevumi, kas izsniegti uz ilgāku laika posmu.

Tāpat gads solās būt veiksmīgs tādās jomās kā celtniecība, enerģētika, ieguve un izstrāde, apdrošināšana, valsts pārvalde, militārā joma jeb aizsardzība, kā arī pārstrāde un apstrāde. Šeit gan jāmin, ka nepieciešams sakārtot atbalstu otrreizējās pārstrādes uzņēmumiem.

A. Račs atzīmē, ka ārkārtīgi ražīgs šis gads būs visiem, kuri nebaidās no intensīva darba.

«Intensitāte un efektivitāte - nepieciešamais, lai 2018. gadā gūtu ievērojamus panākumus. Neskatoties uz teorētiskām iespējām palielināt darba vietu skaitu, pareizāk būtu ieguldīt naudu darba efektivitātes celšanā - 2018. gads ir ideāli piemērots tam, jo no vienas puses būs relatīvi daudz līdzekļu un relatīvi liels spiediens to darīt darba spēka trūkuma dēļ,» saka A. Račs. Viņš skaidro, ka darba devējiem nopietni jāpadomā par paaudzes, kura dzimusi 1959.-1964.gadā, pārkvalifikāciju. Tie ir ļaudis, kuriem šobrīd ir ap 50 gadiem, un viņi joprojām ir gatavi strādāt daudz. Tāpat vairāk jāpielieto lojalitātes stimuli.

«Vidēja ilguma prognoze rāda, ka attīstība turpināsies arī 2019. gadā, bet 2020. gadā iespējama tās palēnināšanās,» atzīmē astrologs.

Komentāri

Pievienot komentāru