Nekustamais īpašums

Atjauno SemaraH hotel Lielupe

Agrita Aune, speciāli DB, 13.01.2015

Foto: Vitālijs Stīpnieks, Dienas Bizness

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Apjomīgi rekonstrukcijas darbi, nepārtraucot viesu uzņemšanu, norit Lielupē; investīciju apjoms iespaidīgs, bet netiek atklāts, otrdien raksta laikraksts Dienas Bizness.

SemaraH Hotels ir vairāku viesnīcu ķēde – viesnīca SemaraH Hotel Metropole Rīgā, kā arī vairākas viesnīcas Jūrmalā SemaraH hotel Lielupe, SemeraH hotel Jomas Sēta un SemaraH hotel Apartamenti, kas pieder vienam īpašniekam, turklāt tās apkalpo viens tūrisma operators. SIA Lursoft datu bāze liecina, ka īpašnieki ir SIA IMG Hotels un Krievijas pilsonis Ņikita Polovinkins, firmas pamatkapitāls 2845 eiro. Savukārt IMG Hotels pieder Integral Management Group – visi šie uzņēmumi reģistrēti vienā adresē Skanstes ielā 7, k-1. Integral Management Group pieder Vadimam Burcevam, Violai Krapivinai, Alīnai Ostaševskai, Olgai Smirnovai, kā arī SIA LK Investment (īpašnieks Leonīds Kiļs). Tomēr viesnīcnieku aprindās īpašumtiesības saista ar Maskavas eksmēra Jurija Lužkova dzīvesbiedres Jeļenas Baturinas vārdu. Lielupē, atšķirībā no līdzīgām septiņdesmito gadu beigās būvētajām Jūrmalas daudzstāvu viesnīcām, norit atjaunošanas darbi. Tikmēr viesnīca Liesma joprojām meklē kārtējo īpašnieku, Rīgas līcis, kura rekonstrukciju bija plānots pabeigt 2004. gada pavasarī, skumji noraugās garāmgājējos ar izsistām logu ailēm.

Apjomīgā pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados celtā Lielupes desmitstāvu ēka joprojām ir visai noplukusi. «Vispirms sakārtosim iekštelpas, bet fasādi pēc tam. Lai cilvēkiem ir pārsteigums, ka telpas ir atjaunotas, bet nevis otrādi – ārpusē viss kārtībā, bet telpas…» skaidro SemaraH Hotels Lielupe vadītājs Juris Baumerts. «Nākamgad būs apjomīgi rekonstrukcijas darbi, esam iecerējuši divu stāvu remontu, pagaidām vislabāk izremontētais ir trešais stāvs, jo tas bija kritiskā stāvoklī. Vēl jāatjauno baseins un SPA centrs. Līdz 2017. gadam visi remonti jāpabeidz, ieskaitot fasādes remontu un apkārtnes labiekārtošanu,» turpina J. Baumerts.

Visu rakstu Atjauno SemaraH hotel Lielupe lasiet otrdienas, 13. janvāra, laikrakstā Dienas Bizness (6. lpp.)!

Komentāri

Pievienot komentāru