Mazumtirdzniecība

Atvērti Asko un Sotka interneta veikali Latvijā

Zane Atlāce - Bistere, 15.01.2020

Indoor Group AS valdes priekšsēdētājs Karijs Forstens

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Viena no Somijā un Igaunijā lielākajām interjera preču tirdzniecības ķēdēm Indoor Group AS Latvijā ir atvērusi divus mēbeļu interneta veikalus - "Asko" un "Sotka".

Līdz ar to abi zīmoli pēc vairāk nekā 10 gadu pārtraukuma ir atgriezušies Latvijā, piedāvājot mēbeles un interjera priekšmetus.

"Latvijā aktīvi strādājām jau iepriekš, un līdz 2010. gadam mums šeit bija vairāki veikali. Atsauksmes un tirgus analīze parādīja, ka Latvijas tirgū Asko un Sotka produkcijai joprojām ir pieprasījums. Atverot interneta veikalus, mēs izskatām arī citas tirdzniecības organizācijas iespējas, jo īpaši tirdzniecības centros Rīgas reģionā," atzina Indoor Group AS valdes priekšsēdētājs Karijs Forstens (Kari Forssten), kurš atbild par uzņēmuma komercdarbību Baltijas valstīs.

"Interjera preču pircējs parasti ir apzinīgs patērētājs, kurš vēlas uzmanīgi salīdzināt cenas un preces, pirms veikt pirkumu. Tādēļ interneta veikala nozīmi šodien nekādā gadījumā nevar ignorēt," uzsvēra Indoor Group AS pārdošanas un mārketinga vadītājs Andress Nemme (Andres Nõmme).

"Igaunijā atjaunoto internetveikalu atvērām pagājušā gada pavasarī, bet tagad ienākam Latvijā un ar interesi skatāmies arī Lietuvas virzienā," piebilda A. Nemme.

Somijā dibinātā kompānija Asko nesen atzīmēja savu 100. jubileju, savukārt Sotka pērn apritēja 60 gadi. Somijā Asko un Sotka ir aptuveni 90 veikalu, kā arī internetveikali.

Indoor Group AS ir Asko un Sotka pārstāvis Igaunijā un Latvijā. Šobrīd uzņēmumam Igaunijā ir astoņi veikali, turklāt katrai no ķēdēm ir arī savs interneta veikals. Asko un Sotka Igaunijas tirgū darbojas jau 24 gadus.