Bankas

Baltic International Bank jauns vadītājs

Dienas Bizness, 16.03.2018

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

«Baltic International Bank» līdzšinējā valdes priekšsēdētāja Ilona Guļčaka pievienojusies bankas padomei, bet bankas vadītāja pienākumus uzņemas šī brīža valdes priekšsēdētājas vietnieks Viktors Bolbats, informē bankas pārstāvji.

Šīs izmaiņas turpina jau iepriekšējā gadā sākto bankas pārmaiņu procesu, kas ļaus paplašināt darbību jaunos virzienos, apgūt jaunus mērķa tirgus un piedāvāt klientiem individuālus finanšu pakalpojumus, skaidro bankas pārstāvji.

Pārmaiņām jau ir saņemts nepieciešamais finanšu regulatora vērtējums un akcepts.

Viktora Bolbata līdzšinējā pieredze daudzus gadus bijusi saistīta ar skandināvu banku sektoru, ieņemot vadošus amatus vienā no lielākajām bankām Latvijā SEB bankā. No pagājušā gada V.Bolbats pievienojies «Baltic International Bank» vadības komandai, aktīvi iesaistoties bankas pārmaiņu procesā: sākumā padomnieka statusā, bet no novembra kā valdes priekšsēdētājas vietnieks. V.Bolbats ir absolvējis Rīgas Ekonomikas Augstskolu (Stockholm School of Economics in Riga) un ieguvis MBA grādu Rīgas Biznesa skolā.

Šā gada janvārī bankas akcionāri nolēma palielināt bankas kapitālu par 6 miljoniem eiro, aktīvi atbalstot bankas paplašināšanu Latvijā un citos bankas mērķa tirgos.

Savukārt stiprinot padomes sastāvu, tajā kopš 2016.gada darbojas arī bijušais diplomāts Dr. Hanss Frīdrihs fon Plocs (Dr. Hans Friedrich von Ploetz) un bijušais ASV CIP Terorisma apkarošanas centra direktors Džozefs Kofers Bleks (Joseph Cofer Black). Padomē strādā arī bankas akcionārs Valērijs Belokoņs un baņķieris ar daudzu gadu pieredzi Andris Ozoliņš.

Komentāri

Pievienot komentāru