Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Baltic RE Group nekavējoties dzēsīs visas nenokārtotās obligācijas ar ISIN LV0000802197 saskaņā ar obligāciju prospekta noteikumiem, liecina kompānijas paziņojums Nasdaq Riga.

Pirmstermiņa dzēšanas datums ir 2018. gada 12. decembris. Saskaņā ar obligāciju prospekta noteikumiem obligācijas tiks atpirktas par summu, kas vienāda ar 101,50% no obligāciju nominālvērtības (1015 eiro par vienu obligāciju). Izpirkuma apjoms ir 100% no visām emitētajām obligācijām, lai optimizētu sabiedrības finanšu struktūru, vienojoties par alternatīviem izdevīgākiem ilgtermiņa finansējuma avotiem.

Izpirkšanas summa tiks izmaksāta katram obligāciju turētājam, Obligāciju turētāju saraksts tiks fiksēts saskaņā ar obligāciju prospektā paredzētajiem noteikumiem – 2018. gada 5. Decembrī.

Saistībā ar izpirkšanu obligācijas tiks izslēgtas no Nasdaq Riga.

AS Baltic RE Group pamatdarbības virzieni ir nekustamo īpašumu pirkšana un pārveidošana augstas klases nekustamajos īpašumos, to iznomāšana un apsaimniekošana. Koncerns ir lielākais universālu kvalitatīvu un moderni aprīkotu komercplatību iznomātājs Vecrīgā. AS Baltic RE Group investē Baltijas valstīs, pamatojoties uz ilgtermiņa redzējumu un ar nespekulatīvu pieeju, veidojot noturīgu īpašumu vērtību.

Komentāri

Pievienot komentāru