Baltijā ver vaļā maciņus, lai iegādātos jauno Bentley 

Jaunais Bentley Continental GT neticamā kārtā ir spējis gadu desmitiem slavētās britu rokdarbnieku tradīcijas «salaulāt» ar digitālās ēras jaukumiem. Gala rezultātā tas palicis par auto, nevis par superdārgu viedierīci uz riteņiem

Aldis Zelmenis, 25.05.2018
1/17

Foto: netcarshow.com

Precīzākas virsbūves līnijas, sportiskāka stāja, par dažiem centimetriem platāks, vienlaikus nometis gandrīz 100 kilogramu liekā svara, bet zemāk novietotais purngals ar īsāku pārkari ne tikai izskatīsies labāk, bet arī ļaus braukt labāk nekā iepriekš.

Pārsteigumi turpināsies, ielūkojoties salonā, kur goda vietā būs milzīgais 12,3 collu skārienjutīgais ekrāns ar lielisku izšķirtspēju. Katrā sīkākajā detaļā, precīzi nošūtajā salona apdares centimetrā vai metālisko detaļu slīpējumā pamatā ir kāds stāsts. Piemēram, ikviena Bentley Continental GT salonā tiek izmantoti vairāk nekā 10 kvadrātmetri dabīgā koka apdares paneļu, un, lai to visu sagatavotu un pēcāk precīzi saliktu pa vietām, britu rokdarbniekiem ir nepieciešamas deviņas stundas. Bentley pat izrēķinājis, ka katrā jaunajā Continental GT auto apšuvumā britu rokdarbnieki ir veikuši 310 675 dūrienus, kas atbilst 2,8 kilometriem. 17 dažādas virsbūves pamatkrāsas, kā arī 15 salona iekārtojuma versijas – tas viss ir tikai neliels «starterītis» maltītes sākumā, jo klients ārpus obligātās programmas varēs izpildīt dullāko krāsu un komponenšu salikumu, protams, ja par to būs gatavs arī dāsni samaksāt.

Pietiekami dāsnam un turīgam ir jābūt, lai vispār cerētu sadraudzēties ar jauno Bentley Continental GT. Ja 205 tūkst. eiro ir viegli saprotams skaitlis, tad ir pamats par šādu auto šedevru sapņot.

Jāsaka, ka Baltijā par jaunā Continental GT pārdošanas skaitļiem nav pamata žēloties, jo, pēc reģionālā Bentley importētāja sniegtās informācijas, vairāki desmiti klientu ar saviem makiem jau ir nobalsojuši par jauno Continental GT.

Visu rakstu Kibernētikas un tradīciju veiksmīgas laulības lasiet 25. maija laikrakstā Dienas Bizness.

Jaunākais izdevums