Pakalpojumi

Basketbola aģenti Bērziņš un Porziņģis izveido kopīgu aģentūru

LETA, 16.12.2022

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Basketbola aģenta Mārtiņa Bērziņa vadītā "Altius Basket Agency" apvienojusies ar Jāņa Porziņģa basketbola aģentūru, izveidojot kopīgu aģentūru "Future Sports Group".

Uzņēmuma pārstāvji informē, ka mērķis ir kļūt par vadošo basketbola aģentūru Ziemeļeiropā, galvenokārt attīstot un virzot Latvijas basketbolistus un basketbolistes, taču neizslēdzot iespēju pārstāvēt arī citus reģiona talantīgākos sportistus.

Šobrīd apvienotā aģentūra pārstāv desmit Latvijas vīriešu izlases spēlētājus, kuri piedalījās Pasaules kausa kvalifikācijā, kā arī septiņas Latvijas sieviešu izlases spēlētājas. Aģentūra apgalvo, ka pārstāv arī lielāko daļu talantīgāko Latvijas jauno basketbolistu, kuri dzimuši laika posmā no 2000. līdz 2008.gadam.

Bērziņš ar Porziņģi kopīgi nonākuši pie lēmuma, ka jāapvienojas un jāveido vēl jaudīgāka sporta aģentūra, lai maksimāli palīdzētu gan pareizi virzīt jaunos Latvijas basketbola talantus, gan atrast iespējas augstākā līmeņa Eiropas klubos Latvijas labākajiem basketbolistiem un basketbolistēm. Aģentūras virsmērķis esot attīstīt Latvijas basketbolu kopumā.

Bērziņš ir pārliecināts, ka abi veido labu tandēmu - Porziņģim ir pieredze gan kā profesionālam spēlētājam, spēlējot daudzās Eiropas valstīs, gan Nacionālā basketbola asociācijas (NBA) "gaiteņos", savukārt Bērziņam ir ilggadēja pieredze kluba ģenerālmenedžera un sporta direktora amatā, kā arī pēdējos sešos gados veidojot un vadot savu basketbola aģentūru.

Eiropā aģentūra šobrīd pārstāv tādus Latvijas izlases basketbolistus kā Rolands Šmits, Mareks Mejeris, Kristers Zoriks, Aigars Šķēle, Mārtiņš Laksa, Jānis Bērziņš, Ojārs Siliņš un Kaspars Bērziņš, jaunos spēlētājus, piemēram, Mārci Šteinbergu un Artūru Žagaru, kā arī jaunos talantus, ieskaitot Madrides "Real" sistēmā augošo Adrianu Andževu. Savukārt no basketbolistēm aģentūras paspārnē ir tādas sieviešu izlases spēlētājas kā Anete Šteinberga, Ieva Pulvere, Kate Vilka un Paula Strautmane, kā arī jaunās spēlētājas, kuras ir spēcīgu Eiropas klubu sistēmās - Laura Meldere, Vanesa Jasa, Luīze Sila un Krista Lukašēvica.

SIA "Future Sports Group" reģistrēta jau šā gada martā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2800 eiro, un tas pieder Porziņģim (45%), Bērziņam (40%) un Oskaram Lūsim (15%), liecina "firmas.lv" informācija.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Vašingtonas "Wizards" un Latvijas valstsvienības spēlētājs Kristaps Porziņģis ar viņam piederošās SIA "JMK Investments" starpniecību investējis nekustamajā īpašumā un vairākos Latvijas uzņēmumos ēdināšanas un sporta preču jomās, liecina "Firmas.lv" informācija.

"JMK Investments" ir Porziņģim pilnībā piederošs uzņēmums, kas reģistrēts 2021.gada 2.februārī, un tā pamatkapitāls ir 10 000 eiro. Kompānijas valdē ir Porziņģis un bijušais baņķieris Guntis Beļavskis. Kā uzņēmuma darbības joma norādīta nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana.

Uzņēmuma finanšu pārskata vadības ziņojumā teikts, ka kompānija pirmajā darbības gadā piesaistīja līdzekļus aizņēmuma veidā no īpašnieka Porziņģa un veica būtiskas investīcijas nekustamajā īpašumā, kas, pēc ziņojumā paustā, ir viens no ienesīgākajiem un efektīvākajiem veidiem naudas līdzekļu saglabāšanai un pavairošanai.

Bilance liecina, ka uzņēmuma aizņēmumi veido 9,7 miljonus eiro, bet ilgtermiņa ieguldījumi bija 7,87 miljoni eiro, tajā skaitā 6,45 miljoni eiro nekustamajos īpašumos un 1,36 miljoni eiro citu uzņēmumu kapitālā.

Komentāri

Pievienot komentāru