Nekustamais īpašums

Bauplan Nord Mūkusalas ielā būvēs biroju centru Salas biroji

Laura Mazbērziņa, 22.05.2018

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Nekustamo īpašumu attīstītājs SIA Bauplan Nord plāno Mūkusalas ielā Pārdaugavā uzbūvēt jaunu biroju centru Salas biroji, informē uzņēmumā.

Jaunā biroju ēka atradīsies starp Salu un Dienvidu tiltiem, pretī Upmalas Biroju ēkai, kuru Bauplan Nord nodeva ekspluatācijā 2008. gada nogalē.

Salas biroji ir četru stāvu biroja ēka, ar kopējo iznomājamo platību 4 650 kvadrātmetri un iespēju nomāt telpas no 200 – 1 300 kvadrātmetriem viena stāva ietvaros. Pirmajā stāvā iespējams izvietot gan biroja, gan pakalpojumu vai tirdzniecības telpas. Ēkas nomniekiem un apmeklētājiem paredzētas pazemes un virszemes auto stāvvietas.

Līdzīgi kā Upmalas Biroju gadījumā, Salas biroju ēkas projektu uzticēts izstrādāt vācu un latviešu arhitektu tandēmam - Michael Schlesinger un Robertam Riekstiņam.

Ēku paredzēts nodot ekspluatācijā 2020. gada pirmajā pusē.

Bauplan Nord dibināts 2004. gadā, kā vācu uzņēmuma Bauplan Nord GmbH meitas uzņēmums Latvijā. Bauplan Nord GmbH ir 1994. gadā Flensburgā dibināta kompānija, kas nodarbojas ar dažāda apjoma nekustamā īpašuma projektu izstrādi, attīstīšanu un plānošanu Vācijā. Kompānijas realizēto projektu vidū ir gan iepirkšanās centri, kinoteātri un slimnīcas, gan biroju, apartamentu un dzīvojamo telpu kompleksi.

Komentāri

Pievienot komentāru