Tirdzniecība un pakalpojumi

Berry Mebeles sāk tirdzniecību internetā

Zane Atlāce - Bistere, 04.02.2019

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Zviedrijas un Lietuvas investoriem piederošā Furniture1 zīmols Berry Mebeles, kas šobrīd darbojas jau 10 Eiropas valstīs, Latvijā sāk mēbeļu tirdzniecību internetā.

Internetveikals piedāvās iespēju pasūtīt mēbeles bez avansa maksājuma, savukārt norēķināties par precēm varēs to piegādes brīdi. Interneta platforma radīta, piemērojoties tirgus prasībām, jo izpētīts, ka 57% pircēju mēbeles aplūko un izvēlas internetā.

«Internetā var izvēlēties mēbeles, atvēlot pārdomām neierobežotu laiku, turklāt to var darīt jebkurā ērtā brīdī, kaut vai vēlu vakarā vai naktī. Vairumu preču var apskatīt arī 3D formātā, mainīt to krāsas un izvietojumu – tādā veidā mēbeles izvēlēties ir daudz ērtāk, nekā fiziski apmeklējot veikalu. Jaunākie novērojumi liecina, ka gandrīz 6 no 10 internetveikalu apmeklētājiem tos pārlūko mobilajās ierīcēs, bet pašu iepirkšanos 7 gadījumos no 10 veic no datoriem,» stāsta preču zīmes Berry vadītāja Latvijā Jekaterīna Vercinska.

Kā norāda J.Vercinska, klienti arvien biežāk izvēlas lielākus pirkumus, piemēram, pērk uzreiz visu viesistabas iekārtu, tādā veidā izvairoties no kļūdām, veicot mazus un nejaušus pirkumus.

Iepriekš Berry Mebeles veikals bija atvērts Rīgā, Brīvības gatvē. «Sākot tirdzniecību Berry Mebeles internetā un atsakoties no mēbeļu salona uzturēšanas izdevumiem, varēsim augstu kvalitāti piedāvāt par zemāku cenu,» skaidro J.Vercinska. To, ka tirdzniecība ar mēbelēm internetā sevi attaisno, pierāda arī uzņēmuma darbības rezultāti: pēdējo trīs gadu laikā Furniture1 ienākumi vidēji auguši par 73%.

Komentāri

Pievienot komentāru