Start-up

Blokķēdes «vienradzis» Bitfury piesaista 80 miljonus dolāru

Db.lv, 07.11.2018

Foto: REUTERS/SCANPIX/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Eiropas blokķēdes «vienradzis» Bitfury, kompānija, kas izcelsmes dēļ tiek saistīta ar Latviju, noslēgusi 80 miljonus ASV dolāru vērtu privāto kapitālieguldījumu raundu (angliski - private placement), liecina uzņēmuma sniegtā informācija.

Raundu vadīja Korelya Capital, Eiropas izaugsmes kapitāla uzņēmums, aiz kura stāv Korejas digitālais milzis Naver Group.

To atbalstījuši arī tādi investori kā Macquarie Capital, Āzijas finanšu institūcija Dentsu Inc., Eiropas ieguldījumu sabiedrība Armat Group, Eiropas fondu pārvaldnieki Jabre un Lian Group, ieguldījumu sabiedrība Argenthal Capital Partners, apdrošināšanas grupas MACSF un Foyer un Galaxy Digital, specializēta digitālo aktīvu tirdzniecības banka. Piedalījies arī iTech Capital, Austrumeiropas privātā kapitāla uzņēmums un vēsturisks Bitfury investors.

«Mēs pievienojamies Bitfury kā vadošais investors neticami aizraujošā laikā gan šai kompānijai, gan blokķēdes ekosistēmai kopumā,» norāda Antoins Drešs (Antoine Dresch), Korelya Capital līdzdibinātājs. «Bitfury ir izaudzis no maza startup uzņēmuma līdz lielākajam rietumu blokķēdes «vienradzim», kam ir pasaules līmeņa vadība un pieredze, pastāvīgi sniedzot inovatīvus risinājumus visā blokķēdes ekosistēmā,» viņš piebilst.

Komentāri

Pievienot komentāru