Brigādes bezmaksas semināri būs par «ideju spridzināšanu» un soļiem no radošas idejas līdz uzņēmējdarbībai 

Programmas Brigāde ietvaros nākamnedēļ gaidāmas divas bezmaksas darbnīcas - «nepieradināto reklāmu» autora Voldemāra Dūduma «Ideju spridzināšana» un biedrības Zinis ekspertes Vitas Brakovskas «6 soļi no radošas idejas līdz uzņēmējdarbībai».

Gunta Kursiša, 2012. gada 09. novembris plkst. 14:48

Programmas Brigāde darbnīcas paredzētas par radošas, sociāli atbildīgas un kultūrā balstītas uzņēmējdarbības tēmām, informē programmas organizatori.

V. Dūduma meistarklases «Ideju spridzināšana» laikā eksperts dalīsies savā pieredzē ar veiksmīgākajām paša īstenotajām idejām un sniegs ieskatu pasaules labākajos piemēros. Pēc tam darbnīcas ietvaros tiks meklēti praktiski risinājumi katra dalībnieka individuājām ikdienas problēmām, pārvēršot tās oriģinālās biznesa idejās. V. Dūdums ir nepieradinātu reklāmu autors, kurš ieguvis Webby Award kategorijā Online Guerilla and Innovations. Pašlaik viņš darbojas kā pašnodarbināts inovators un izdevuma Ir radošajā komandā. Iepriekš viņš darbojies tādās reklāmas aģentūrās kā Leo Burnett Riga, Guilty un McCann Erickson Riga u.c. «Ideju spridzināšanai» iepriekš iespējams pieteikties šeit, un pasākums notiks 13. novembrī no plkst. 17.00 līdz plkst. 20.00 Ģertrūdes ielas teātra telpās, Ģertrūdes ielā 101a.

Savukārt sestdien, 17. novembrī no plkst. 13.00 līdz plkst. 17.00 Laikmetīgās mākslas centrā (Alberta ielā 13) norisināsies biedrības Zinis ekspertes Vitas Brakovskas meistarklase «6 soļi no radošas idejas līdz uzņēmējdarbībai», kuras uzdevums būs rosināt potenciālos Brigādes dalībniekus – radošos uzņēmējus - pilnveidot savas biznesa idejas no konkurences, ilgtspējas un XXI gadsimta indivīda vajadzību apmierināšanas viedokļa. Uz Vitas Brakovskas darbnīcu aicināti pieteikties tie, kuriem jau ir padomā konkrēta uzņēmējdarbības ideja. Lekcijai iespējams pieteikties šeit. Paredzēts, ka pēc meistarklases dalībnieki spēs patstāvīgi izprast pamatprincipus ilgtspējīgas biznesa idejas attīstībai, izstrādāt biznesa modeli idejas komerciālās vērtības celšanai, pielietot radošās domāšanas metodes produktu pievienotās vērtības celšanai, izzināt savus iekšējos nemateriālos resursus un pielietot tos uzņēmuma izaugsmei, izmantot starpnozaru disciplīnas un nākotnes izaicinājumus.

V. Brakovska ir ieguvusi starptautisku pieredzi radošās domāšanas rosināšanā Krievijā un Turcijā, kā arī Eiropas Komisijas atzinību par LIAA inovatīvo biznesa ideju konkursa «Ideju kauss» ieviešanu. Eksperte ir Britu padomes Latvijā radošās domāšanas metodoloģijas «Nākotnes pilsētas spēle» sertificēta vadītāja.

Programmas Brigāde mērķis ir atbalstīt radošu, ilgtspējīgu uzņēmējdarbību, kas balstīta mākslā un kultūrā, risināt sociālos jautājumus un uzlabot vietējo kopienu dzīves kvalitāti.

Programmas ietvaros līdz šā gada decembrim norisināsies izglītojoši pasākumi, savukārt janvārī būs iespējams iesniegt savus pieteikumuskonkursam. 2013. gada sākumā līdz 15 konkursa uzvarētājiem ar inovatīvām un oriģinālām idejām tiks piešķirti līdz 5000 latu sava uzņēmuma radīšanai un attīstīšanai.

Programmu Brigāde organizē Laikmetīgās mākslas centrs sadarbībā ar Sorosa fondu – Latvija, savukārt programmas finansējumu nodrošina Open Society Foundations.

Dalies ar šo rakstu!
Raksta komentāri
Spied šeit, lai lasītu vai pievienotu savu komentāru
Nepalaid garām

Alus pasaule ir daudz plašāka, nekā varētu iedomāties, stāsta šī dzēriena someljē...

SIA Rešetilovs aizvirzās no krīzes, ko uzņēmums savā 28 gadu pastāvēšanas laikā...

Nepilniem 40 000 mikrouzņēmuma nodokļa maksātājiem var nākties domāt par savu nākotni,...

Šefpavārs Maksims Cekots, atverot restorānu Max Cekot Kitchen Rīgā, Torņkalnā, kurā piedāvā...

Lai gan konkurence elektronikas mūzikas instrumentu ražošanas segmentā ik gadu saasinās, SIA...

No šīs sadaļas
2012. gada 09. novembris plkst. 13:19

Spānijas lidsabiedrībā Iberia tiks likvidēti 4,5 tūkstoši darbavietu, kas ir daļa no...

2012. gada 09. novembris plkst. 12:48

Piektdien sākusies pieteikšanās jauno uzņēmēju televīzijas sacensībām Firmas Noslēpums,...

2012. gada 09. novembris plkst. 12:39

Starptautiskā reitingu aģentūra Standard&Poor’s šodien pieņēmusi lēmumu paaugstināt...

2012. gada 09. novembris plkst. 11:00

Labklājības ministres Ilzes Viņķeles vīrs, 1952. gadā dzimušais Juris Viņķelis jau kopš...

2012. gada 09. novembris plkst. 9:48

Pēdējā mēneša laikā masu mediju ziņu lentās un sociālajos tīklos regulāri parādās...

2012. gada 09. novembris plkst. 9:14

Latvijai šobrīd pastāv trīs galveni draudi – kiberdraudi, enerģētika un tādi draudi,...

2012. gada 09. novembris plkst. 8:17

Neskatoties uz to, ka Latvijā aizsardzības budžets krīzes laikā tika samazināts, kamēr...

2012. gada 09. novembris plkst. 7:52

Saeima ceturtdien jau kuro reizi pieņēma izmaiņas likumā par tautas nobalsošanu un...

2012. gada 09. novembris plkst. 7:38

Aptuveni simt latu gadā - par tik nākamajā gadā, ieviešot plānotās nodokļu...

2012. gada 09. novembris plkst. 7:27

Reaģējot uz referendumos atbalstīto marihuānas legalizāciju vairākos ASV štatos, arī Latvijā...